Rolki dla dzieci PLAY5 czarno-czerwone

149,99 zł

Kolor:

Szkarłatny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Te rolki będą doskonałe dla dzieci, które uczą się, powoli nabierając prędkości. Łożyska przystosowane do dłuższych przejażdżek!

Solidne rolki, wygodne i regulowane do 3 rozmiarów! Trzymanie stopy i łożyska przestudiowane pod kątem bezpieczeństwa nauki.

Kod produktu: 8396633

Podobne produkty

Zalety produktu

Komfort noszenia

Dla większego komfortu wewnętrzny but i wyjmowana wkładka są piankowe.

Jakość ślizgu

Koła 63 mm i łożyska ABEC 1 dla pierwszych wrażeń z jazdy.

Trzymanie stopy

Kostka trzymana jest przez plastikową skorupę i precyzyjne klamry.

Regulacja

Rozmiar rolki regulowany do 3 rozmiarów wraz ze wzrostem stopy dziecka.

Opis produktu

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa

Radzimy skompletować pełne wyposażenie: kask, nałokietniki, nakolanniki i ochraniacze na nadgarstki. W końcu nigdy nie wiadomo, na którą część ciała się upadnie.

Jak dopasować rozmiar rolek?

Czy widzisz ten mały język na przodzie buta? Wystarczy go przesunąć na odpowiedni numer: "1" rozmiar najmniejszy, "2" rozmiar pośredni i "3" rozmiar największy. Przestrzeń na przodzie buta jest wtedy uwalniana i zyskujemy 2 rozmiary. Sprytne, prawda?

Podpowiedź Laili, szefowej produktu ds. rolek Play5, jak nauczyć dziecko jeździć.

"Rodzice dziecka rozpoczynającego naukę jazdy na rolkach mają tendencję do podtrzymywania go za ramiona. To odruch, ale niekoniecznie dobry pomysł. W jaki więc sposób można pomóc dziecku? Znajdźcie miejsce z poręczą i zachęćcie dziecko, aby spróbowało iść do przodu małymi krokami trzymając się poręczy jedną ręką. Postępy gwarantowane!

Gumowe czy plastikowe koła i hamulce?

W przeciwieństwie do plastiku, który "drapie", ale nie hamuje, guma zapewnia dobrą przyczepność: pozwala dziecku uniknąć poślizgnięcia podczas odpychania się oraz skutecznie hamować. Ponadto guma zużywa się wolniej niż plastik.
Zespół Oxelo dba o bezpieczeństwo na każdym poziomie zaawansowania umiejętności dziecka. Wyposażamy wszystkie rolki dziecięce w koła i hamulce z gumy, a nie z PVC.

Chcesz naprawić lub zadbać o swoje rolki?

Koła w różnych rozmiarach (również świecące), hamulce czy kompatybilne śruby znajdziesz na naszej stronie internetowej i w dziale z częściami zamiennymi w sklepach Decathlon. Wszystkie części są łatwe w montażu.
Obejrzyj nasze porady i samouczki na stronie YouTube Oxelo: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Jak przedłużyć trwałość kół?

W zależności od miejsca przechowywania rolek, niektóre koła będą zużywać się szybciej od innych. Pamiętaj, aby regularnie zamieniać je miejscami.
Koła należy wymienić, gdy ślady zużycia pojawią się na pierwszym z 7 okręgów widocznych po wewnętrznej stronie koła.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze rolki są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z rolek dla dorosłych, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom.
Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany i zatwierdzony.

Opcjonalny zestaw stabilizujący (ref 8282768)

Zestaw śrub zwany "zestawem stabilizującym" może być zastosowany we wszystkich rozmiarach rolek PLAY3 i PLAY5. Ten "zestaw stabilizujący" pozwala rozpocząć w konfiguracji trójkołowej: dobry sposób na zwiększenie stabilności podczas pierwszych przejażdżek i szybkie nabranie poczucia bezpieczeństwa przez dziecko.

Gwarancja

2 lata, oprócz części zużywających się (koła/łożyska i hamulce).

Skład i konserwacja

Skład

But do rolek 100% Polipropylen (PP) Kółka do rolek 50% Poliuretan, 50% Polipropylen (PP) Oprawa 100% Polipropylen (PP) Cuff do rolek 100% Polipropylen (PP) Część górna - materiał główny 100% Poliester Klamry 50% Poliuretan, 50% Poliamid 6.6 (PA6.6) Łożysko 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Zalecamy przechowywanie rolek w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy suszyć w pobliżu ognia lub w bezpośrednim kontakcie ze źródłem ciepła.

Ograniczenia

Norma dla rolek EN 13843B (do 60 kg). Niezalecane do skateparku

Oceny użytkowników

Wgrywanie