Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Najlepiej oceniany

Rower BMX Btwin Wipe 500 20"

1099 zł

109,90 zł x 10 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Ciemnoszare khaki / Ciemna limonka

Rozmiar: Uniwersalny

Odbierz rower gotowy do jazdy

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczony do nauki jazdy na BMX, po ulicy lub w skate parkach, dla dzieci (9 do 14 lat /135 do 160 cm).

Ten BMX wyposażony jest w rotor i mikro-napęd, do nauki ride'owania. Skonstruowany w oparciu o kompaktową geometrię, co sprawia, że rower łatwo się prowadzi, wyposażony w solidny osprzęt.

Kod produktu: 8501242

Podobne produkty

Zalety produktu

Łatwa nauka

Wysoka/szeroka kierownica, o specjalnej geometrii ułatwiającej naukę kierowania!

Łatwe użytkowanie

Mikro-napęd umożliwia skuteczne pedałowanie.

Solidność

Mikro-napęd! Kierownica/mostek, rama/widelec i chwyty są wzmocnione.

Wieczysta gwarancja

Rama, widelec, mostek oraz kierownica są objęte dożywotnią gwarancją z kartą stałego klienta.

Opis produktu

Rama

Geometria zainspirowana uznanymi na rynku modelami zapewnia zwrotność i stabilność.Rama jest dostosowana do dzieci od 9 do 14 lat (135 do 160 cm).Dzięki temu nie będziesz zaskoczony widokiem swojego dziecka przyspieszającego stojąc na rowerze, sprawnie pokonującego zakręty, unoszącego przednie koło czy wykonującego skoki!Wykonana jest ze stali Hi-Ten, materiału wybranego ze względu na jego solidność.- Top tube 487 mm- Dolne rury tylnych widełek 353 mm- Kąt główki ramy 75°

Widelec

Wykonany ze stali Hi-Ten zapewniającej solidność.Haki widelca 5 mm zapewniają dużą odporność na wstrząsy.Bez amortyzacji, aby zapewnić większą zwrotność i zysk wagi!

Mostek

Wyposażamy nasze BMX'y w mostki z aluminium, w standardzie Headset (rowery MTB i szosowe z wyższej półki). System Headset jest solidny i sztywny.6 śrub BTR pozwala solidnie zamocować mostek i kierownicę.Wymiary: 60 mm.

Kierownica

Starannie zaprojektowana i przetestowana, geometria kierownicy zmobilizowała całą naszą uwagę.Jest ona bardzo solidna, wykonana ze stali Hi-ten!Nasza kierownica jest wysoka, co ułatwia naukę kierowania na stojąco, a jednocześnie umożliwia jazdę na siedząco z prostymi plecami.Jej szerokość ułatwia chwycenie, zapewnia stabilność i zwrotność.Właściwości:- wysokość 212 mm,- szerokość 680 mm,- back 10°,- up 4°,- przekrój rury 22,2 mm.

Chwyty

Chwyty 140 mm blaszkowe soft-touch dla większego komfortu.Wzmocnione końcówki kierownicy są bardziej odporne na tarcie o nawierzchnię (jest to część zużywająca się, którą można łatwo i niedrogo wymienić).

Rotor

Wyposażony w rotor umożliwiający nieograniczone obroty kierownicy.

Hamulce

Wykorzystujemy hamulce z klamkami na 2-3 palce, z aluminium i kompozytu. Są one specjalnie dostosowane do dziecięcych dłoni i do użytku BMX.W przeciwieństwie do innych BMX'ów, wybraliśmy tutaj szczęki V-brake, które zapewniają sztywność i maksymalną skuteczność.Są one bardzo skuteczne, bo nie wymagają dużo siły i są łatwe do stopniowania dla dziecka.

Napęd

Wyposażony w mały napęd (mikro-napęd), technologię, gdzie wykorzystuje się jedną małą koronkę. Zwiększa to dystans od ziemi i ogranicza ryzyko uderzenia. Mały rozmiar zwiększa jego sztywność i solidność.Aby uniknąć bardzo szybkiego "mielenia" korbami, używamy mikro-zębatki (technologia wykorzystywana w BMX'ach ze środkowej i wyższej półki) z tyłu. Dzięki temu można jechać normalnie, jak na klasycznym rowerze.Przebieg dla 1 obrotu korb: 25x11.Jednoczęściowe korby: 165 mm.

Pedały

Nowe pedały, zwymiarowane specjalnie dla dzieci są cienkie i lekkie. Są również szersze, co zapewnia większą stabilność stopy. Wypustki na powierzchni pedału dają maksymalną przyczepność i ograniczają ryzyko zranienia. Stalowa oś dobrana specjalnie rozmiarem do użytku BMX.

Siodło / Sztyca podsiodłowa

Aby poprawić sterowność roweru i zapewnić dobrą pozycję na przejażdżki, wyposażyliśmy ten rower w obejmę podsiodłową obsługiwaną bez narzędzi, która umożliwia bardzo łatwe podniesienie (jazda na siedząco, na przejażdżki) lub obniżenie (do tricków) siodełka.

Koła

Lekkie obręcze z aluminium zostały wybrane ze względu na ich sztywność i lekkość. Wyposażone zostały w 36 szprych, koła są więc wytrzymałe!Oś 10 mm umożliwia łatwe zainstalowanie pegów na każdym kole.

Opony

Opony w rozmiarze 20 x 2,10 są szerokie. Dzięki temu zapewniają doskonałą przyczepność i bardzo dobrą amortyzację podczas lądowania po skokach!Z lekkim bieżnikiem, doskonale nadają się do jazdy po mieście, ale pozwalają również wybrać się w niezabudowany teren.

Waga

13.5 kg

Skład i konserwacja

Skład

Oprawa 100% Stal

Ograniczenia

Nieodp. do regularnej jazdy w skateparku/dirt/race. Maks. 90 kg.

Testy

Produkt testowany i zaprojektowany wraz z naszymi partnerami technicznymi (80100 SK8PARK ABBEVILLE / Francuski Instruktor Kolarstwa)

Opinie

Wgrywanie