Promocja
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Promocja

Rower elektryczny miejski EBFEC C-1 Lyssa

4199 zł
5499 zł −23%
209,95 zł x 20 rat
Oblicz ratę

Rozmiar: Uniwersalny

Odbierz rower gotowy do jazdy

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rower miejski damski ze wspomaganiem elektrycznym stworzony, aby ułatwić dynamiczne przejazdy w mieście i rowerowe przejażdżki przez cały rok.

Na rowerze miejskim elektrycznym, omijaj miejskie korki, dzięki czemu dużo szybciej dojedziesz do pracy, szkoły, do znajomych czy na zakupy. Wspomaganie elektryczne dodatkowo ułatwi Twoje przejazdy i

Kod produktu: 8678075

Podobne produkty

Zalety produktu

Wydajność energetyczna

Dzięki ukrytej baterii model ten zachowuje wygląd i prostotę tradycyjnego roweru

Siła napędowa

Silnik Shenyi 250W w tylnym kole i bateria Samsung 36V, 7Ah

Opis produktu

Wspomaganie elektryczne

Silnik Shenyi 250W w tylnym kole i bateria Samsung 36V, 7Ah w ramie zapewniają pięciostopniowe wsomaganie elektryczne, dzięku czemu możesz osiągać dłuższe dystanse + 1 tryb "walk" do prowadzenia roweru idąc obok niego. Od 50 do 90 km: zmienia się on w zależności od Twojej wagi, użytkowania, wzniesień, temperatury, trybu wspomagania.

Akumulator litowo-jonowy

Najlepszym i najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem jeśli chodzi o rowery elektryczne, są akumulatory litowo-jonowe. Akumulatory te mają dużo lepszy stosunek masy do pojemności – co oznacza, że są dużo lżejsze oraz mają dużą żywotność.

Innowacyjy projekt

Bateria pozostaje zintegrowana z ramą (schowana wewnątrz), dzięki czemu ten produkt zachowuje prostotę tradycyjnego roweru. Wbudowana bateria zabezpiecza przed jej kradzieżą i działaniem czynników atmosferycznych.

HAMULCE TARCZOWE MECHANICZNE

Hamulce tarczowe mechaniczne w obu kołach zapewnią bezpieczeństwo jazdy i odpowiednią drogę hamowania

PRZERZUTKA 7 BIEGÓW

Przerzutki siedmiobiegowe L-TWOO A2, kompatybile z kasetą Shimano 7-speed. pozwolą dostosować prędkość do panującyh warunków, wzniesień czy rodzaju nawierzchnii

Lekka i komfortowa rama

Aby zapewnić większą lekkość i skuteczność pedałowania, rama roweru wykonana jest z aluminium 700C. Nasi projektanci przestudiowali ją i zaprojektowali tak, aby była komfortowa i zwrotna. Jej nachylenie pomyślane jest tak, aby plecy były bardziej wyprostowane. Aluminiowa rama zapewniają lekkość i szybsze osiąganie prędkości, rower waży około 20 kg. Klasyczny design sprawia, że rower wygląda jak tradycyjny i jest ponadczasowy.

KIEROWNICA

Szeroka komfortowa kierownica typu damka z miękkimi i przyjemna w dotyku gripami. Zapewniają stabliny chwyt oraz wygodę nawet przy dłuższym użytkowaniu.

Siodło

Wygoda i komfort jazdy. Regulowana sztyca z możliwością dostosowania wysokości.

Akcesoria

Komputer pokładowy z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 60mm, sterujący parametrami jazdy montowany na kierownicy. Dostosowana ładowarka 100-240V, 36V/2A z wtyczką europejską.

Oceny użytkowników

Wgrywanie