Rower eliptyczny zaprojektowany przez nasz zespół z myślą o okazjonalnym użytkowaniu (do 3 godzin tygodniowo).

Chcesz spokojnie wrócić do aktywności fizycznej i wyszczuplić sylwetkę? Rower eliptyczny EL 120 Domyos to programy treningowe w dobrej cenie!

Kup razem z

Podobne produkty

 • Trening kardio

  Długość kroku 33 cm i 15 poziomów oporu.

 • Płynne pedałowanie

  Koło zamachowe 6 kg umożliwia płynność ruchu. Opór sterowany silnikiem.

 • Coaching

  Wyświetlacz z 5 funkcjami i 7 wgranymi programami treningowymi.

 • Manewrowość

  Kółka transportowe ułatwiające przesuwanie roweru.

 • Łatwość montażu / demontażu

  Łatwy i szybki montaż w czasie poniżej 30 minut.

Długość kroku roweru eliptycznego jest ważna!

Rower eliptyczny pobudza do pracy wszystkie grupy mięśni (kończyny dolne i górne, klatkę piersiową, plecy i środek tułowia). Im większy zakres wykonywanych ruchów, tym mocniej pracują te mięśnie, zwiększając intensywność cardio. Powinno to być skoordynowane z zastosowanym poziomem oporu. Długość kroku w rowerze eliptycznym 120 wynosi 33 cm, pozwalając uzyskać prawdziwy komfort i skuteczność treningów.

Koło zamachowe wpływa na komfort ruchu!

Decathlon stara się podawać swoim klientom i użytkownikom wiarygodne i zrozumiałe informacje. Wielu graczy na rynku sprzętu fitness w odniesieniu do koła zamachowego używa różnych sformułowań, utrudniając porównanie produktów między sobą. Postanowiliśmy posługiwać się w komunikacji rzeczywistą wagą koła zamachowego, która ma większy wpływ na energię kinetyczną, a zatem na komfort ruchu. Koło zamachowe roweru eliptycznego 120 waży 6 kg. Naprawdę!

Najtańszy rower eliptyczny z programami treningowymi

Wyświetlacz roweru eliptycznego 120 posiada 5 funkcji: spalone kalorie, pokonany dystans, czas treningu, prędkość i tętno (pomiar za pomocą czujników usytuowanych na kierownicy).
Ten model to także najtańszy rower eliptyczny Domyos z 7 wgranymi programami napisanymi we współpracy z naszymi trenerami.
Możesz dzięki nim urozmaicać swoje treningi w zależności od obranych celów (utrata wagi, powrót do formy, ujędrnianie, osiągi itd.).

Pomiar tętna

Rower eliptyczny 120 wyposażony jest w czujniki tętna. Pomiar tętna pojawia się na wyświetlaczu po kilku sekundach. Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna za pośrednictwem dłoni) jest niedozwolona dla osób z rozrusznikiem serca.

Łatwe przestawianie roweru eliptycznego

Rower eliptyczny 120 posiada w przedniej części kółka transportowe. Aby przesunąć rower, stań przed nim. Zablokuj go stopą i pociągnij w dół nieruchomą kierownicę, przechylając rower na kółka. Następnie powoli przesuń go w wybrane miejsce.

Konserwacja i naprawy

Decathlon i Domyos przywiązują szczególną wagę do monitorowania swoich produktów. Sami zajmujemy się serwisem posprzedażowym i zapewniamy dostępność części zamiennych przez 10 lat, aby zakupiony produkt służył Ci jak najdłużej.

Ten produkt objęty jest 2-letnią gwarancją na części i 5-letnią gwarancją na konstrukcję metalową.

Waga i wymiary

Wymiary produktu: dł. 115 x szer. 63 x wys.155 cm.
Waga produktu: 34 kg.

Wymiary kartonu: dł. 86 x szer. 33 x wys. 47 cm.
Waga całkowita: 38 kg.

Gwarancja

2 lata na części. 5 lat na konstrukcję metalową.
Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

Skład

Rama 100% Stal Osłona zabezpieczająca 100% Polistyren

Porady dotyczące przechowywania

Nie przechowywać na powietrzu. Wybrać do tego celu suche pomieszczenie.

Ograniczenia

Maksymalna waga użytkownika: 100 kg. Tylko do użytku domowego.

Testy

Decathlon przywiązuje szczególną wagę do jakości swoich produktów. W związku z tym posługujemy się bardzo wymagającym protokołem testów. Zaczynamy od testów percepcji, aby potencjalni użytkownicy mogli wypowiedzieć się na temat projektu. W fazie rozwojowej przeprowadzamy testy użytkowe z zewnętrznymi testerami, aby zatwierdzić zastosowanie i funkcje. Kończymy przyspieszonymi testami wytrzymałości mającymi na celu zatwierdzenie jakości gotowego produktu.

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Instrukcja

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, sprawdź instrukcja