korok

Skarpety do gry w hokeja na trawie Korok FH900 Racing

54,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowane dla hokeistów potrzebujących jednokolorowych skarpet na treningi i mecze hokeja na trawie. Do intensywnej gry.

Skarpety antypoślizgowe odpowiednie do gry w hokeja na trawie.

Kod produktu: 8735811

 • Komfort użytkowania

  Szersza strefa z miejscem na nagolenniki. Pętelki po wewnętrznej stronie.

 • Elastyczność

  W składzie znajduje się elastan.

 • Stabilność

  Ściągacz u góry, w kostce i w śródstopiu.

 • Przyczepność

  Cienkie paski z antypoślizgowego żelu pod stopą.

 • Solidność

  Siatkowe wzmocnienie na kostkach.

 • Oddychalność

  Przewiewna siateczka w górnej części stopy i na łydkach.

Szczegółowe informacje

Poliamid.
Specjalny, hokejowy krój: szersza strefa na ochraniacz goleni oraz podtrzymujący ściągacz u góry, na kostce i na śródstopiu, zapobiegający przesuwaniu się skarpet. Przewiewna siateczka w górnej części stopy i na łydce zapewnia wentylację. Grube wzmocnienia na kostkach, aby skarpeta nie dziurawiła się po założeniu nagolennika. Materiał zapobiegający otarciom na palcach, pięcie i 1. główce śródstopia. Cienkie paski z antypoślizgowego żelu zapobiegające ślizganiu się stopy w bucie.

Projekt

Te skarpety zostały zaprojektowane (ekoprojekt) przez nasz zespół ds. rozwoju produktu, składający się z pasjonatów hokeja (menedżerów produktu, projektantów, inżynierów, modelarzy, stylistów, prototypów i techników laboratoryjnych, a także naszych sportowców, takich jak Jill Boon, Berta Bonastre, Laura Nunnink, Thomas Briels, Victor Wegnez i Victor Charlet, graczy z naszych klubów partnerskich lub naszej społeczności.

Projekt (cd.)


Oraz specjaliści od badań i rozwoju oraz produkcji materiałów kompozytowych Decathlonu i jeden z dwóch głównych producentów kijów na świecie.

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców

Jill Boon [była kapitan drużyny; 302 turnieje z drużyną narodową Belgii, olimpijka (Londyn 2012), zawodniczka belgijskiego Royal Racing Club]; Berta Bonastre [hokeistka w narodowej drużynie Hiszpanii, brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku i mistrzostwo Europy w 2019 roku, olimpijka (Rio 2016), w drodze do Tokio 2021 r. i hokeistka Club Egara (Hiszpania)].

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców (cd.)

Victor Charlet [kapitan reprezentacji Francji, zawodnik Waterloo Ducks (Belgia), mistrzostwa świata 2018].

Skład

Skarpety 98% Poliamid, 2% Elastan

Testy

Nasza odzież jest testowana w specjalnym laboratorium oraz przez grupę testerów w warunkach rzeczywistej gry, na boisku.

Zatwierdzony przez

Jill Boon (Belgia), Lucie Breyne (Belgia), Tiphaine Duquesne (Belgia), Judith Vandermeiren (Belgia), Berta Bonastre (Hiszpania), Manuela Urroz (Chile), Laura Nunnink (Holandia), Esme Burge (Anglia), Thomas Briels (Belgia), Victor Wegnez (Belgia), Jacob Draper (Walia) i Victor Charlet (Francja).

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie