skiddou

Składany rowerek biegowy SKIDDOU Ronny

5,0 (4)

429 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +429 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Wszechstronny rowerek biegowy, który będzie z Wami zawsze i wszędzie – nawet podczas wakacyjnego wyjazdu.

Niezwykłą mobilność zawdzięcza możliwości złożenia do kompaktowych rozmiarów za pomocą tylko jednego przycisku, co pozwala schować go nawet w niewielkim bagażniku miejskiego auta.

Kod produktu: 8784869

  • Kompaktowość

    Ronny został wyposażony w rozwiązanie pozwalający złożyć jego konstrukcję.

  • Kompatybilność

    Z rowerka biegowego mogą korzystać dzieci, które mają 2 latka.

Jedyny tak składany rowerek

Ronny został wyposażony w rozwiązanie pozwalający złożyć jego konstrukcję do kompaktowych wymiarów. Jest niezwykle lekki, niewielki, a dzięki temu mobilny. Z łatwością zabierzecie go na wakacje lub w weekendową podróż do dziadków.

Amortyzacja przednich kół

W rowerku Rønny zastosowaliśmy koła wykonane z pianek PU i EVA, dopełniając je wysokiej jakości amortyzacją przedniego koła. Sprawdzi się on zarówno w mieście, na parkowej ścieżce, jak i leśnych wybojach. Będzie z Wami zawsze, zapewniając dziecku komfort.

Rączki z antypoślizgowego materiału

Wyprofilowane rączki zapewniające pewny chwyt i bezpieczeństwo wykonane zostały z antypoślizgowego materiału. Dzięki nim manewrowanie podczas jazdy jest znacznie łatwiejsze!

Rowerek dopasowany do każdego dziecka

Z rowerka biegowego mogą korzystać dzieci, które mają 2 latka. Dzięki zastosowaniu systemu regulacji siodełka w zakresie 35,5-40 cm oraz kierownicy, którą można ustawić na 2 poziomach (54 i 57 cm) , dopasowuje się on do każdego. To szansa na dobrą zabawę zarówno dla dziecka niższego, jak i tego przewyższającego rówieśników.

Wgrywanie