huawei

Smartwatch Huawei Watch Fit 2

Kod produktu: 8804543

4,5 (2)

599,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Smartwatch Huawei Watch Fit 2 został wyposażony w kwadratowy, 1,74-calowy ekran, mikrofony i nowo dodane głośniki umożliwiające łatwe odbieranie połączeń.

Huawei Watch Fit 2 oferuje również możliwość łatwego zarządzania zdrowym trybem życia oraz monitorowania aktywności fizycznej.

 • Czas działania na baterii

  Do 14 dni typowego użytkowania

 • Łatwość odczytu

  1,74-calowy wyświetlacz AMOLED HD FullView

 • Wszechstronność

  97 trybów sportowych, asystent zdrowia, prowadzenie rozmów

 • Pomiar parametrów

  Czujniki - 9-osiowy czujnik inercyjny (akcelerometr, żyroskop, GPS, pulsometr)

 • Waga

  ok. 26 g (bez paska)

 • Wodoszczelność

  5 ATM

Smartwatch Huawei Watch Fit 2
Smartwatch Huawei Watch Fit 2
Smartwatch Huawei Watch Fit 2
Smartwatch Huawei Watch Fit 2
Smartwatch Huawei Watch Fit 2

Większy ekran, lepszy obraz

HUAWEI WATCH FIT 2 jest wyposażony w 1,74-calowy wyświetlacz AMOLED HD FullView, gdzie obszar wyświetlania jest o 18,6% większy niż w poprzedniej generacji smartwatcha, a stosunek ekranu do obudowy wynosi aż 72,2%. Nowy kwadratowy, stylowy wyświetlacz ma rozdzielczość 336 PPI i 336 x 480, zapewniając tym samym ekstremalnie dobre wrażenia wizualne, w których treść jest żywsza i wyraźniejsza niż kiedykolwiek.

Nowa jakość interakcji

HUAWEI WATCH FIT 2 zapewnia ulepszone, interaktywne doświadczenia oferując swobodną i intuicyjną obsługę smartwatcha. Dostępnych jest między innymi ponad 200 darmowych tarcz, w różnych stylach i kolorach.
HUAWEI WATCH FIT 2 obsługuje również funkcję Tap to transfer, dzięki której użytkownicy mogą przesyłać obrazy ze smartfona do smartwatcha za pomocą jednego dotknięcia.

Styl bez ograniczeń

HUAWEI WATCH FIT 2 został zaprojektowany tak, by zapewnić szeroki wybór i różnorodność pasków. Wybieraj spośród gumowych, skórzanych lub bransolet typu mesh. Paski są dostępne w różnych kolorach i stylach, co pozwoli Ci stworzyć swój własny, niepowtarzalny wizerunek, który dodatkowo będzie adekwatny do każdej okazji.

Rozmawiaj z kim chcesz i kiedy chcesz

To co najważniejsze to HUAWEI WATCH FIT 2, w odróżnieniu od swoich poprzedników, jest teraz wyposażony w głośnik. Niezależnie od tego, czym aktualnie się zajmujesz - sprzątasz, spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, czy prowadzisz samochód, połączenia telefoniczne możesz z łatwością przenieść na zegarek. Odbieraj i odrzucaj połączenia za pomocą smartwatcha, bez konieczności wyjmowania smartfona, co zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę.

Nie przejmuj się ładowaniem

HUAWEI WATCH FIT 2 posiada pojemną baterię w swej kompaktowej konstrukcji. Aby zapewnić wygodę i nieprzerwane działanie, smartwatch wyposażono w technologię szybkiego ładowania. Zaledwie 5 minut poboru energii umożliwia jego funkcjonowanie przez kolejne 24 godziny. W typowym scenariuszu użytkowania HUAWEI WATCH FIT 2 może być używany przez 10 dni oraz przez 7 dni w scenariuszu intensywnego użytkowania.

Przenieś swoją aktywność fizyczną na wyższy poziom

WATCH FIT 2 to ulepszony asystent Twojej aktywności fizycznej. Obsługuje on aż 97 trybów sportowych, a także nowe, animowane oraz głosowe wskazówki treningowe. Co więcej, przygotowuje on także spersonalizowane, biegowe plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno, a także intensywność i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w  4 etapach, co pozwala na uzyskanie konkretnych wytycznych do poprawy kondycji.

Odnajdź się w każdej sytuacji

Dzięki ukrytej w uchwycie antenie z dwuzakresowym, pięciosystemowym systemem nawigacji, HUAWEI WATCH FIT 2 zapewnia wysoką precyzję w zakresie geolokalizacji, obsługuje dokładne pozycjonowanie w trybie offline, a także podpowiada, jak wrócić do domu przebytą trasą. Z tak precyzyjnymi danymi nigdy się nie zgubisz w czasie treningu na świeżym powietrzu.

Monitoruj swoje zdrowie 24/7

HUAWEI WATCH FIT 2 oferuje wszechstronne zarządzanie zdrowiem w zakresie monitorowania tętna, stresu, natlenienia krwi, snu, a także cyklu menstruacyjnego, za pomocą udoskonalonej technologii HUAWEI TruSeenTM 5.0+. Dzięki temu możesz być zawsze na bieżąco ze swoimi wskaźnikami zdrowia. Po sparowaniu zegarka z aplikacją HUAWEI Zdrowie w smartfonie możesz synchronizować kluczowe dane w czasie rzeczywistym i poddawać je analizie.

Specyfikacja 1/2

Wymiary - 46 x 33,5 x 10,8 mm
Obwód nadgarstka - 130 - 210 mm
Mikrofon - Tak
Głośnik - Tak
Waga Active Edition - ok. 26 g (bez paska)
Ekran - Rozmiar 1,74" AMOLED
Rozdzielczość - 336 x 480 px, PPI 336
Czujniki - 9-osiowy czujnik inercyjny (akcelerometr, żyroskop, czujnik geomagnetyczny)
Pulsometr optyczny
Zgodność z systemami operacyjnymi:
Android 6.0 lub nowszy
iOS 9.0 lub nowszy
Wodoodporność - 5ATM
Łączność - Bluetooth 2,4 GHz, BT5.2 oraz BR + BLE
NFC - Nie
Prąd ładowania - 5V/1A

Specyfikacja 2/2

Żywotność baterii:
Typowe użytkowanie: 14 dni
Intensywne użytkowanie: 7 dni
Zawartość pudełka:
Smartwatch
Podstawka ładująca z kablem
Podstawowa instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna

Wgrywanie