huawei

Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm White

Kod produktu: 8659947

0,0 (1)

899,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 42mm został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w dobrym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne sportowe granice.

  HUAWEI Watch GT 2 jest wielofunkcyjny. Mierzy m.in. tętno, spalone kalorie i poziom stresu. Odtwarza muzykę, którą możesz słuchać z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Funkcja TruSleep™ 2.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wodoszczelność

   5ATM - odpowiednie do pływania w basenach i akwenach wodnych.

  • Czas działania na baterii

   Wariant 42 mm (Classic, Elegant): 7 dni w przypadku typowego użytkowania.

  • Łączność

   Android 4.4 lub nowszy iOS 9.0 lub nowszy Bluetooth: BT5.1, BLE / BR / EDR

  • Kompaktowość

   Wariant 42 mm (Classic, Elegant): 41,8 x 41,8 x 9,4 mm Obwód nadgarstka: 14-21cm

  • Lekkość

   Wariant 42 mm (Classic, Elegant): ok. 29 g (bez paska)

  • Jakość obrazu

   Wariant 42 mm (Classic, Elegant): 1,2" AMOLED 390 x 390 px HD

  • Modularność

   Akcelerometr Żyroskop Czujnik pola magnetycz. Pulsometr Czujnik światła Barometr

  Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm White
  Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm White
  Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm White
  Smartwatch Huawei Watch Gt 2 42mm White

  Ultrasmukły design

  HUAWEI Watch GT 2 jest lekki i zgrabny. Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran wykorzystuje technologię AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą kolorów dane na tarczy zegarka są czytelne i duże. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

  Długi czas pracy

  Zegarek napędza innowacyjny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zapewnia niskie zużycie energii. Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować nawet siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.
  *Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych. Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.

  Partner do treningów

  Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo w oparciu o wbudowany moduł GPS i pulsometr. Podczas treningu dostarcza praktyczne wskazówki (np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć). Przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

  Bezcenne wskazówki

  Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in. liczbę wykonanych ruchów i efektywność pływania (SWOLF). Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z GPS, wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

  Bardziej precyzyjny pomiar pracy serca

  HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia wydajniejszy i dokładniejszy pomiar tętna. Dzięki temu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0

  Funkcja TruSleep™ monitoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu. Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 dodatkowo może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące lepszego wypoczynku.

  Sprawdź zmęczenie organizmu

  WATCH GT 2 oferuje także pulsoksymetr nadgarstkowy, który mierzy saturację krwi. U zdrowych osób norma wysycenia krwi tlenem wynosi od 95 proc. do 98 proc. Niższa wartość może świadczyć o niewydolności oddechowej i niedotlenieniu, a także zmęczeniu organizmu, które pojawia się po intensywnych lub długotrwałych treningach. Taka informacja powinna być pomocna dla osób aktywnych, którzy chcą trenować mądrze i świadomie dobierać jednostki treningowe.

  Powiadomienia przez zegarek

  Zegarek informuje o m.in. przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Rodzaje informacji, jakie mogą być sygnalizowane lub blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka

  Jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po szybkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei będziesz biegł w rytmie Twojej ulubionej muzyki.

  * Ok. 2 GB przestrzeni dyskowej. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu marki Huawei lub Honor. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Funkcja niedostępna na IOS

  Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health

  Wszystkie dane, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja umożliwia ponadto tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych. Każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Aplikacja umożliwia również dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook lub Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit

  Zawartość opakowania

  Zegarek
  Stacja ładująca
  Kabel do ładowania
  Instrukcja obsługi
  Karta gwarancyjna