HUAWEI

SMARTWATCH HUAWEI WATCH GT 2 46MM BLACK

699,00 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8655208

Zegarek HUAWEI Watch GT 2 46mm został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w dobrym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne sportowe granice.

Zegarek ma nowe funkcje: rozmowy telefoniczne oraz odtwarzanie muzyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć rozbudowanych trybów sportowych, których jest aż 15. m.in. bieganie, kolarstwo i ćwiczenia fitness

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wodoszczelność

   5ATM

  • Czas działania na baterii

   Wariant 46 mm (Sport, Classic): 14 dni w przypadku typowego użytkowania.

  • Łączność

   GPS Android 4.4 lub nowszy iOS 9.0 lub nowszy Bluetooth: BT5.1, BLE / BR / EDR

  • Lekkość

   Wariant 46 mm (Sport, Classic): ok. 41 g (bez paska)

  • Jakość obrazu

   Wariant 46 mm (Sport, Classic): 1,39" AMOLED 454 x 454 px HD

  • Modularność

   Akcelerometr Żyroskop Czujnik pola magnetycznego Pulsometr Czujnik światła

  SMARTWATCH HUAWEI WATCH GT 2 46MM BLACK
  SMARTWATCH HUAWEI WATCH GT 2 46MM BLACK
  SMARTWATCH HUAWEI WATCH GT 2 46MM BLACK
  SMARTWATCH HUAWEI WATCH GT 2 46MM BLACK

  Stylowy design i prosta obsługa

  Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy – 454 mm. W porównaniu z zeszłorocznym modelem HUAWEI Watch GT 2 jest jednocześnie lżejszy. Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran jest dotykowy. Zastosowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, że dane są czytelne i duże. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

  Dwa tygodnie działania na jednym ładowaniu

  Procesor Kirin A1 zapewnia wysoką wydajność operacyjną oraz niskie zużycie energii. HUAWEI Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie, a z włączonym GPS do 30 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Podczas wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.
  *Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

  Partner do treningów

  HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. biegi, kolarstwo, pływanie, triatlon, wspinaczkę, rower stacjonarny, ergonometr, a także fitness. Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. Podczas treningu dostarcza praktyczne wskazówki (np. ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt szybko rosnąć). Przedstawia również efekty i obciążenia wykonanych ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

  Dokładne i szczegółowe dane treningowe

  HUAWEI Watch GT 2 zapewnia dokładniejszą geolokalizację oraz precyzyjniejszy pomiar pracy serca. Oblicza również maksymalny pułap tlenowy. Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in. liczbę wykonanych ruchów i efektywność pływania (SWOLF). Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

  Bardziej precyzyjny pomiar pracy serca

  HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia wydajniejszy i dokładniejszy pomiar tętna. Dzięki temu podczas treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0

  Funkcja TruSleep™ monitoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie senności i dyskomfortu. Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 dodatkowo może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące lepszego wypoczynku.

  Sprawdź zmęczenie organizmu

  HUAWEI WATCH GT 2 oferuje także pulsoksymetr nadgarstkowy, który mierzy saturację krwi. U zdrowych osób norma wysycenia krwi tlenem wynosi od 95 proc. do 98 proc. Niższa wartość może świadczyć o niewydolności oddechowej i niedotlenieniu, a także zmęczeniu organizmu, które pojawia się po intensywnych lub długotrwałych treningach. Taka informacja powinna być pomocna dla osób aktywnych, którzy chcą trenować mądrze i świadomie dobierać jednostki treningowe.

  Rozmawiaj przez zegarek

  HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Informuje o m.in. przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Rodzaje informacji, jakie mogą być sygnalizowane lub blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka

  Jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po szybkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei możesz biec w rytmie twojej ulubionej muzyki.
  *Ok.2 GB przestrzeni dyskowej. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu marki Huawei. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Odtwarza formaty mp3 i LC-AAC. Brak funkcji na iOS.

  Wygodny w codziennym użytkowaniu

  HUAWEI Watch GT 2 oferuje ponadto szereg praktycznych aplikacji: kompas, laterkę, lokalizowanie smartfonu, powiadomienia, kalendarz, pogodę, stoper, barometr i alarm. W zegarku dostępne są też liczne tarcze. Jedne mają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki temu HUAWEI Watch GT 2 z łatwością i przyjemnością może dostosowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

  Monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health

  Wszystkie dane, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health dostępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko gromadzi dane z zegarka, ale też umożliwia tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu.

  Wymiary

  Wariant 46 mm (Sport, Classic):
  45,9 x 45,9 x 10,7 mm
  Obwód nadgarstka: 14 - 21 cm