1/8
huawei

Smartwatch Huawei Watch GT Runner

Kod produktu: 8782567

5,0 (1)

1149,00 zł 1299,00 zł - 150,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 1299,00 zł

114,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +1100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zegarek Huawei Watch GT Runner to pierwszy smartwatch firmy HUAWEI stworzony dla biegaczy.

Huawei Watch GT Runner zapewnia do 2 tygodni ciągłej pracy i pełni funkcję profesjonalnego asystenta Twojego treningu biegowego, ale także zdrowia i ogólnej kondycji.

 • Czas działania na baterii

  Do 14 dni Do 7 dni intensywne użytkowanie

 • Waga

  38,5 g

 • Wodoszczelność

  5ATM

 • Łączność

  GNSS, NFC, Bluetooth Głośnik i mikrofon do rozmów przez Bluteooth

 • Jakość obrazu

  Kolorowy wyświetlacz AMOLED 16M kolorów - 466 x 466 px (1.43") 461 ppi

 • Modularność

  Moduł GPS oraz czujniki - akcelerometr, magnetometr, żyroskop, barometr, tętna

Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner
Smartwatch Huawei Watch GT Runner

Precyzyjna lokalizacja

Oprócz ćwiczeń na ulicach i boiskach sportowych, biegacze trenują również w parkach, lasach, górach i różnych innych środowiskach. Dlatego tak bardzo ważna jest dokładność pozycjonowania GPS w profesjonalnym smartwatchu. HUAWEI WATCH GT Runner zapewnia wysoką precyzję w zakresie geolokalizacji dzięki ukrytej w uchwycie antenie z dwuzakresowym pięciosystemowym GNSS, która monitoruje trajektorię biegu i obsługuje dokładne pozycjonowanie w trybie offline.

Biegaj lekko

Lekka i wytrzymała koperta smartwatcha wykonana jest z włókna polimerowego, co nie tylko zwiększa trwałość urządzenia, ale także wzmacnia dokładność GPS i poprawia wydajność pozycjonowania. Koronka z tytanu klasy lotniczej oraz ceramiczne wykończenia dopełniają jego całość. Waga zegarka wynosi zaledwie 38,5 g, co oznacza, że ​​biegacze ledwo go wyczuwają podczas treningu. Lżejszy smartwatch zapewnia mniejszy ruch urządzenia podczas biegu, co dodatkowo wpływa na dokładność monitorowania tętna.

Twój partner do biegania

Zgodnie ze wskaźnikiem zdolności biegowych (RAI), który oblicza w oparciu o tętno i tempo, a także obciążeniem treningowym, smartwatch zapewni początkującym biegaczom dane referencyjne i sugestie dotyczące intensywności treningu, a także wskazówki dotyczące regeneracji. Dla biegaczy na poziomie zaawansowanym smartwatch jest w stanie ocenić wyniki treningów oraz skalę zmęczenia. Zapewni również monitorowanie i ocenę techniki biegania oraz porady dla profesjonalnych biegaczy.

AI running coach – twój inteligentny trener

GT Runner przygotowuje spersonalizowane plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno, a także odległość i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w 4 etapach – początkujący, zaawansowany, wzmocnienie i redukcja – pozwala to na uzyskanie konkretnych wytycznych do poprawy kondycji. Twój inteligentny osobisty trener analizuje tygodniowe dane treningowe i automatycznie dostosowuje plan na kolejny tydzień tak, by progres był jeszcze lepszy.

Personalizowany pod twoje potrzeby

HUAWEI WATCH GT Runner jest wyposażony w ekskluzywną tarczę, która pokazuje dane, w tym obciążenie treningowe, wskaźnik zdolności biegowej, czas regeneracji i pogodę, a także wszystkie informacje, które musi znać biegacz. Użytkownicy mogą dostosowywać dane, które chcą wyświetlać, tak aby mogli kontrolować stan swojego treningu w czasie rzeczywistym i odpowiednio dostosowywać swoją aktywność.

Monitoring zdrowia zawsze pod ręką, w każdej chwili

zięki zaawansowanej technologii HUAWEI TruSeenTM 5.0+ i długiemu czasowi pracy baterii HUAWEI WATCH GT Runner może zapewnić dokładne monitorowanie tętna przez cały dzień. Zmodernizowany moduł pomiaru tętna zawiera osiem fotodetektorów (PD) w układzie kołowym i dwa zestawy źródeł światła, co w połączeniu z zakrzywioną szklaną soczewką zapewnia wygodę noszenia i zmniejsza zakłócenia światła zewnętrznego.

Dodatkowe funkcje

Nieodłączną częścią smartwatchy HUAWEI jest także analiza snu, pomiar poziomu natlenienia krwi (SpO2), monitoring cyklu menstruacyjnego oraz stresu, a także ponad 100 różnych trybów sportowych. HUAWEI WATCH GT Runner wyposażony jest także w wytrzymałą baterię, która umożliwia działanie nawet do 2 tygodni bez konieczności ładowania urządzenia. Przy intensywnym użytkowaniu smartwatch wytrzymuje około tygodnia.

Specyfikacja

Wymiary - 46.40 x 46.40 x 11.00 mm
Obwód nadgarstka - 140-210mm
Waga - 38.50 g (bez paska)
Wyświetlacz - Kolorowy / AMOLED
16M kolorów - 466 x 466 px (1.43") 461 ppi
Czujniki:
Akcelerometr
Magnetometr
Żyroskop
Barometr
Tętna
Łączność - GNSS, NFC, BT
Kompatybilny z systemami HarmonyOS 2 (i nowsze), Android 6.0 (i nowsze), iOS 9.0 (i nowsze).
Wodoodporność 5 ATM.
Praca w temperaturze od -20°C do + 45°C.
Ładowanie: 5 V/0,5 A; 5 V/1 A; 5 V/1,5 A; 5 V/2 A.
Głośnik i mikrofon do rozmów przez BT.

Wgrywanie