quechua

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH 100 20°C

Kod produktu: 8786311

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pierwsza noc na kempingu? Nasz zespół koncepcyjny korzystał z własnego doświadczenia rodzicielskiego, aby zaprojektować ten praktyczny śpiwór.

Można używać również jako kołdrę. Wypełnienie dostosowane do spania przy temp. 20°C.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  2 regulacje w celu dopasowania do dziecka: od 115 cm do 155 cm.

 • Temperatura użytkowania

  Temperatura komfortu 20°C - wypełnienie z watoliny.

 • Łatwość transportu

  Waga 650 g / Pojemność 8 l / Pokrowiec transportowy.

 • Jakość snu

  Wymiary: 160cm x 65 cm. Maks. wzrost dziecka 155 cm. Wszyty zamek.

 • Łatwość konserwacji

  Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.

 • Kompatybilność

  Brak możliwości łączenia z innym śpiworem.

Jak obliczamy temperaturę użytkowania?

Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX), zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej osoby w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU.

Co należy wiedzieć na temat temperatur?

Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr). Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości.

Śpiwór dla dziecka - specyfika

Wybieraj więc śpiwór dostosowany do wzrostu dziecka. Im więcej przestrzeni do ogrzania, tym więcej energii zużyje ciało i tym większe ryzyko, że zmarznie w nocy.
Duża część ciepła jest tracona przez głowę. W chłodne dni załóż dziecku czapkę.

Ochrona środowiska

Mamy świadomość tego, że trzeba działać, aby chronić środowisko naturalne. Dwutonowe barwienie wewnętrznej strony śpiwora pozwala ograniczyć wpływ na środowisko.
Bowiem dzięki barwieniu co drugiego włókna ograniczamy zużycie i zanieczyszczenie wody.
Pracujemy nad tym, by w przyszłości ten produkt był w pełni przyjazny środowisku.

Pranie śpiwora

Zalecamy pranie w pralce o minimalnej pojemności 7 kg. Przed włożeniem śpiwora do pralki należy zapiąć suwaki.

KONCEPCJA PRODUKTU: NASZE KNOW-HOW

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii. Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów...) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

Pochodzenie naszych śpiworów dla dzieci

Śpiwory są projektowane w naszym centrum koncepcyjnym u stóp Mont Blanc, we Francji, a następnie konfekcjonowane przez naszych dostawców z Chin, Indii i Bangladeszu.To nasi partnerzy znający się na konfekcjonowaniu tych produktów, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić produkty wysokiej jakości.

Warunki pracy w naszych warsztatach produkcyjnych

Gwarantujemy poszanowanie kodeksu postępowania w biznesie przez naszych dostawców, często pochodzących z krajów rozwijających się, w których nasza obecność sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki audytom i zespołom obecnym na miejscu, czuwamy, aby przestrzegano poszanowania godności pracowników i ich prawa do rozwoju oraz aby chronić środowisko.

Skład

100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał zewnętrzny 100% Politereftalan etylenu (PET) Pokrowiec 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

By szybko schować śpiwór, włóż go do pokrowca bez zwijania. By zachować puszystość, a tym samym właściwości termiczne śpiwora, wyjmij go z pokrowca i przechowuj w suchym miejscu.

Testy

Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę... Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

Zatwierdzony przez

Aby sprostać Waszym wymaganiom, produkty Quechua są testowane w warunkach, które można napotkać podczas nocy na kempingu lub na łonie natury. Nasze zespoły oraz grupa testerów (złożona z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad nimi, aż do momentu jego komercjalizacji. Pozwala to na gwarancję produktu wysokiej jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie