Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Najlepiej oceniany

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 0°C

179,99 zł

Kolor:

Jasnoczerwony / Burgund / Jasnozielony

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pierwsze wypady pod namiot? Tworząc śpiwór na niskie temperatury, nasz zespół projektowy wykorzystał własne doświadczenia rodzicielskie.

Podaruj dziecku śpiwór, w którym jest ciepło i wygodnie, nawet przy niskich temperaturach. Śpiwór rośnie z dzieckiem (system Pull & Fit)!

Kod produktu: 8655395

Podobne produkty

Zalety produktu

Dopasowanie

System Pull & Fit w celu dopasowania do dziecka: od 115 cm do 155 cm.

Łatwość transportu

Waga 1,2 g / Objętość 12 l / Pokrowiec w zestawie.

Jakość snu

180 cm x 65 cm. Maks. wzrost dziecka 155 cm. Suwak do połowy długości.

Temperatura użytkowania

Temperatura komfortu 0°C; temperatura graniczna = - 5°C.

Łatwość konserwacji

Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.

Opis produktu

Temperatury użytkowania

Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX), zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU.

Co należy wiedzieć na temat temperatur

"Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr).

Śpiwór dla dziecka - specyfika

Im więcej przestrzeni do ogrzania, tym więcej energii zużyje ciało i tym większe ryzyko, że zmarznie w nocy. Wybieraj więc śpiwór dostosowany do wzrostu dziecka.
Duża część ciepła jest tracona przez głowę. W chłodne dni załóż dziecku czapkę.

Ochrona środowiska

Mamy świadomość tego, że trzeba działać, aby chronić środowisko naturalne. Przy produkcji tego modelu zastosowaliśmy barwienie dwutonowe (co drugiej nici). Barwienie ma duży wpływ a środowisko (zużycie i zanieczyszczenie wody). Pracujemy nad tym, aby ten produkt był w przyszłości w 100% przyjazny środowisku.

Skład

Powłoka spodnia 100% Poliester Ustnik 100% Poliester Racket T joint 100% Poliester Część wewnętrzna 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Aby zachować puszystość śpiwora, dzięki czemu zachowa swoje parametry termiczne, powinien być przechowywany rozłożony w suchym miejscu.

Testy

Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę. Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wideo

Opinie

Wgrywanie