quechua

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 10°C 2w1

3,0 (3)

249,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pierwsze wypady pod namiot? Nasz zespół koncepcyjny korzystał z własnego doświadczenia rodzicielskiego, aby zaprojektować ten praktyczny śpiwór. Możesz spać, gdzie chcesz!

Wygodny produkt dla dziecka. Będzie mógł się w nim ruszać, bez ryzyka ześliźnięcia się z materaca. Dzięki systemowi Pull & Fit, produkt rośnie wraz z dzieckiem.

Kod produktu:

8575565

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  System Pull & Fit w celu dopasowania do dziecka: od 115 cm do 160 cm.

 • Łatwe użytkowanie

  2 w 1: materac i śpiwór. Nie wymaga pompki.

 • Łatwość transportu

  Waga 1,9 kg / 30x25x22 cm L / Pokrowiec.

 • Temperatura użytkowania

  Temperatura komfortu 10°C - wypełnienie z watoliny.

 • Jakość snu

  Wymiary materaca: 150 cm x 55 cm x 2 cm.

 • Naprawa

  Części zamienne dostępne on-line lub w serwisie Decathlon.

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 10°C 2w1
Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 10°C 2w1

Temperatury użytkowania

Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU

Co należy wiedzieć na temat temperatur

"Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr).

Przed wejściem do śpiwora warto poznać kilka wskazówek na temat tego, jak się rozgrzać

Im więcej przestrzeni do ogrzania, tym więcej energii zużyje ciało i tym większe ryzyko, że zmarznie w nocy. Wybieraj więc śpiwór dostosowany do wzrostu dziecka.
Duża część ciepła jest tracona przez głowę. W chłodne dni załóż dziecku czapkę.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Mamy świadomość tego, że trzeba działać, aby chronić środowisko naturalne. Przy produkcji tego modelu zastosowaliśmy barwienie dwutonowe (co drugiej nici). Barwienie ma duży wpływ a środowisko (zużycie i zanieczyszczenie wody). Pracujemy nad tym, aby ten produkt był w przyszłości w 100% przyjazny środowisku.

Gwarancja/ Serwis

Jako projektanci i praktycy, myślimy również o trwałości produktu, dlatego nasze namioty są zaprojektowane tak, aby można je było naprawić.
Części zamienna dostępne na: decathlon.pl.
W razie problemów przynieś produkt do najbliższego sklepu Decathlon, a obejrzymy go w naszym serwisie.

Skład

Podłoga 50% Poliuretan, 25% Polichlorek winylu (PVC), 25% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka główna 100% Politereftalan etylenu (PET) Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Aby zachować puszystość śpiwora, dzięki czemu zachowa swoje parametry termiczne, powinien być przechowywany rozłożony w suchym miejscu.

Testy

Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę... Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie