domyos

Spodenki fitness cardio damskie Domyos 2 w 1

4,7 (25)

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny / Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Sportowy i kobiecy styl: spodenki fitness 2 w 1. Polecane dla osób, którym zależy na komforcie podczas uprawiania sportu.

Wygodne spodenki fitness 2 w 1: właściwa dla krótkich legginsów swoboda ruchów bez ocierania i kobiecy charakter luźnych spodenek. Dodatkowy atut? Elastyczny pasek zapewniający dobre trzymanie.

Kod produktu: 8554865

  • 100 % bezpieczeństwa

Spodenki fitness cardio damskie Domyos 2 w 1
Spodenki fitness cardio damskie Domyos 2 w 1
Spodenki fitness cardio damskie Domyos 2 w 1

Kobiece spodenki na zajęcia fitness!

Masz już dość niezbyt estetycznych spodenek sportowych? Oto model 2 w 1 pełen kobiecych detali: wielowarstwowość, miękki i elastyczny materiał oraz krój opracowany z myślą o Twojej sylwetce.

Optymalne trzymanie nawet przy intensywnej aktywności sportowej!

Czuj się swobodnie, uprawiając sport! Wygodny pasek podtrzymuje spodenki w talii niezależnie od wykonywanych ruchów. Wygodne!

Czy produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur".
A co dalej? To wszystko?
Nie. Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.

Jak dokonywana jest ocena wpływu produktów na środowisko?

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Skład

Materiał główny 86% Politereftalan etylenu (PET), 14% Elastan Materiał główny: warstwa wewnętrzna 78% Poliamid, 22% Elastan Klin 75% Poliamid, 25% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie