Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Najlepiej oceniany

Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym

14,99 zł

Kolor:

Ciemny granat

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Klasyczne spodenki, w których dziecko może ruszać się swobodnie.

Podstawowy element stroju do gimnastyki dla maluchów, 100% bawełny. Miękkość i komfort gwarantowane!

Kod produktu: 8516302

Podobne produkty

Zalety produktu

Wsparcie w rozwoju samodzielności

Elastyczny pasek i materiał ułatwiają zakładanie.

Rozciągliwość

Lejący materiał spodenek zapewnia dziecku znakomitą swobodę ruchów.

Stabilność

Elastyczny pasek umożliwia dobre trzymanie i ułatwia zakładanie spodenek.

Zdjęcia

Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym
Spodenki dziecięce Domyos Baby Gym

Opis produktu

Produkt podstawowy

Uprawiające gimnastykę dla maluchów dziecko musi czuć się całkowicie swobodnie podczas wykonywania rozmaitych ruchów. Potrzebuje koszulki, bluzy (którą - w razie potrzeby - może zdjąć) oraz spodenek, spodni lub legginsów. Spodenki 100, wykonane całkowicie z bawełny, są jego prawdziwym sprzymierzeńcem w zajęciach Baby Gym, w rozwijaniu zdolności psychomotorycznych i w zabawie.

Elastyczność

Ponieważ podczas zajęć gimnastyki dla maluchów Twoje dziecko na pewno się nie oszczędza, musi mieć zapewnioną całkowitą swobodę poruszania się. Aby mogło się bawić, a jednocześnie rozwijać swoje zdolności psychomotoryczne, nic nie może krępować jego ruchów. Spodenki 100 są elastyczne, pozwalają mu ruszać się z pełną swobodą i odpowiednio wykorzystywać posiadaną sprawność motoryczną.

Miękkość

Ponieważ spodenki wykonane są w 100% z bawełny, zapewniają dziecku miękkość oraz komfort. Doskonale dopasowują się do jego ruchów. Stanowią podstawowy element stroju do gimnastyki dla maluchów.

Jak ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Spodenki 100 spełniają te kryteria i doskonale sprawdzą się w praktyce. Para dobrych butów sportowych dopełni całości.

Gimnastyka dla maluchów (Baby Gym)

To radosna aktywność dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat mająca na celu zaangażowanie ich w zabawę na torze przeszkód zbudowanym z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich mat, trampoliny itp. Maluchy mogą się czołgać, skakać, uczyć się utrzymywania równowagi i rozwijać w ten sposób zdolności psychomotoryczne. Sport ten - uroczy i niosący z sobą przyjemność - uprawia się w klubie lub w domu, w pomieszczeniach lub na powietrzu.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że ta będąca dobrą zabawą aktywność wspomaga rozwój psychomotoryczny najmłodszych? Poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń i odkrywanie nowych wrażeń mały sportowiec uczy się utrzymywania równowagi, rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchów, a także najzwyczajniej w świecie poznaje swoje ciało i jego możliwości. To dobry sposób na budowanie pewności siebie.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 100% Bawełna

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie