Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Najlepiej oceniany

Spodenki dziecięce Domyos Basic

14,99 zł

Kolor:

Ciemny granat

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Klasyczne spodenki, w których dziecko może ruszać się swobodnie.

Podstawowy element stroju do gimnastyki dla maluchów, 100% bawełny. Miękkość i komfort gwarantowane!

Kod produktu: 8516302

Podobne produkty

Zalety produktu

Wsparcie w rozwoju samodzielności

Gumka w pasie ułatwia zakładanie ubrania.

Rozciągliwość

Lejący materiał spodenek zapewnia dziecku znakomitą swobodę ruchów.

Stabilność

Ściągacz w pasie zapewnia dobre dopasowanie i ułatwia wkładanie spodenek.

Zdjęcia

Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic
Spodenki dziecięce Domyos Basic

Opis produktu

Produkt podstawowy

Podczas wykonywania rozmaitych ćwiczeń ruchowych dziecko musi czuć się w pełni swobodnie. Potrzebuje koszulki, bluzy (którą - w razie potrzeby - może zdjąć) oraz spodenek, spodni lub legginsów. Spodenki 100, wykonane całkowicie z bawełny, są jego prawdziwym sprzymierzeńcem w aktywizujących zajęciach sportowych dla maluchów, w rozwijaniu zdolności psychomotorycznych i w zabawie.

Elastyczność

Ponieważ podczas aktywizujących zajęć sportowych dla maluchów Twoje dziecko na pewno się nie oszczędza, musi mieć zapewnioną całkowitą swobodę poruszania się. Aby mogło się bawić, a jednocześnie rozwijać swoje zdolności psychomotoryczne, nic nie może krępować jego ruchów. Spodenki 100 są elastyczne, pozwalają mu ruszać się z pełną swobodą i odpowiednio wykorzystywać posiadaną sprawność motoryczną.

Miękkość

Ponieważ spodenki wykonane są w 100% z bawełny, zapewniają dziecku miękkość oraz komfort. Doskonale dopasowują się do jego ruchów. Stanowią podstawowy element stroju na aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów.

Jaka odzież do gimnastyki dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Spodenki 100 spełniają te kryteria i doskonale sprawdzą się w praktyce. Para dobrych butów sportowych dopełni całości.

Czy znasz gimnastykę dla maluchów?

Ta radosna aktywność dla maluchów od 1. do 6. roku życia ma na celu zaangażowanie ich w zabawę na torze przeszkód zbudowanym ze specjalnie przystosowanego sprzętu: tuneli, belek, miękkich mat, trampoliny itp., dzięki którym mogą się czołgać, skakać, uczyć się utrzymywania równowagi i rozwijać w ten sposób zdolności psychomotoryczne. Ten uroczy sport, który ma przede wszystkim dawać przyjemność, uprawia się w klubie lub w domu, a także na świeżym powietrzu.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że poza świetną zabawą dyscyplina ta wspiera tak naprawdę rozwój psychomotoryczny maluchów? Wykonując różnorodne czynności i doznając nowych wrażeń, Twój mały sportowiec uczy się utrzymywać równowagę, rozwija motorykę i koordynację ruchową, a także po prostu poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, by maluch nabierał pewności siebie.

Skład

Butelka 100% Bawełna

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie