Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Spodenki fitness cardio męskie Domyos FST 100

29,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Jeśli zaczynasz lub wznawiasz treningi fitness, te elastyczne, oddychające i wygodne spodenki będą Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

Każdy z nas potrzebuje technicznego i wygodnego stroju na treningi fitness. Oto zaprojektowane przez nasz zespół przystępne cenowo spodenki, które odpowiadają wszystkim Twoim potrzebom.

Kod produktu: 8506243

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Odprowadzanie wilgoci

    Zachowaj suchą skórę! Materiał jest oddychający i szybko schnie.

Opis produktu

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Zaczynamy od testów laboratoryjnych, ale to nie wszystko. Następnie sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje w realnych warunkach. Przysłuchujemy się ich opiniom, analizujemy je i wprowadzamy poprawki. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, produkt może ujrzeć światło dzienne.

Skład

Materiał główny 100% Poliester

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie