domyos

Spodenki fitness cardio męskie Domyos

4,7 (7)

59,99 zł 69,99 zł - 10 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Ziemisty

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Spodenki fitness, które będą Ci towarzyszyć na siłowni i w domu. Ich atuty? Doskonałe trzymanie i duża swoboda ruchów.

Biegaj, skacz, ćwicz: oto spodenki fitness, które zapewnią Ci dużą swobodę ruchów i - dzięki specjalnemu paskowi - doskonałe trzymanie. Elastyczny i przewiewny materiał to gwarancja komfortu.

Kod produktu: 8646722

  • Odprowadzanie wilgoci

    Odprowadzający wilgoć materiał pozwala zachować suchą skórę.

  • Szybkie wysychanie

    Ułatwiamy Ci życie: spodenki szybko schną i nie wymagają prasowania.

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Zaczynamy od laboratoriów, w których produkty wystawiane są na ciężkie próby. Trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie… Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty w realnych warunkach. Obserwujemy, analizujemy i wprowadzamy poprawki, aby ostateczna wersja produktu spełniała Twoje oczekiwania. Teraz już wiesz, jaką drogę musi pokonać, zanim trafi do Ciebie.

Skład

Materiał główny 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan Klin 84% Politereftalan etylenu (PET), 16% Elastan Klin 85% Politereftalan etylenu (PET), 15% Elastan

Testy

Te spodenki fitness poddane zostały licznym próbom, zanim trafiły w to miejsce. Przeszły, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów spodenek, aby służyły Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie