Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Ecodesign

Spodnie do jogi damskie Kimjaly ciążowe

119,99 zł

Kolor:

Czarny / Czarny
Otrzymaj +119 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Szukasz spodni jak kokon do jogi prenatalnej? Oto wykonany z miękkiej bawełny model o kroju marchewki, który docenisz w trakcie ciąży.

Wygodne i miękkie spodnie wykonane z bawełny pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł. Pas z wewnętrzną wstawką podtrzymuje brzuch i dopasowuje się do niego wraz z upływem kolejnych miesięcy. 2 kieszenie

Kod produktu: 8560854

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Stabilność

  Pas zawierający elastan podtrzymuje brzuch.

 • Swoboda ruchów

  Dodatek elastanu zwiększa elastyczność. Sznurek ściągający u dołu nogawek.

 • Pokrycie

  Szeroki pas całkowicie zakrywa brzuch.

 • Ecodesign

  Produkt wykonany w 92% z bawełny pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł.

Spodnie do jogi damskie Kimjaly ciążowe
Spodnie do jogi damskie Kimjaly ciążowe
Spodnie do jogi damskie Kimjaly ciążowe

Opis produktu

Dlaczego wybieramy bawełnę pochodzącą z recyklingu?

Bawełna z recyklingu wytwarzana jest z będących odpadami produkcyjnymi skrawków tkanin i - ze względów technicznych - musi zostać zmieszana z włóknami surowej bawełny. Pozwala to dać odpadom drugie życie. Należy również pamiętać, że przędza bawełniana z recyklingu wymaga wykorzystania znacznie mniejszej ilości zasobów niż bawełna konwencjonalna i bawełna pochodząca z upraw ekologicznych. Jest to więc znakomita opcja przyjazna środowisku.

Dlaczego wybieramy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych?

Jeśli chodzi o wybór surowych włókien, z którymi mieszamy bawełnę z recyklingu, opowiadamy się za bawełną pochodzącą z ekologicznych gospodarstw rolnych, ponieważ jest ona uprawiana bez użycia GMO i środków chemicznych, dzięki czemu przyczynia się do zachowania żyzności oraz do regeneracji gleby i pozwala ograniczyć zanieczyszczenie wód.

Sport a ciąża

Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę wybrałaś, zanim zaczniesz ją uprawiać, skonsultuj się z lekarzem lub położną. Uprawiając sport w ciąży, należy zawsze słuchać swojego ciała i umieć przystopować, gdy domaga się tego maluszek. Jeśli przed zajściem w ciążę byłaś aktywna, chęć ograniczenia wysiłku pojawi się w naturalny sposób. Aby ćwiczyć bezpiecznie, możesz kierować się następującym punktem odniesienia: wykonuj ćwiczenia na 60% swoich możliwości cardio.

Czym jest joga prenatalna?

Zajęcia jogi prenatalnej skupiają się na technikach oddychania i pozycjach wspierających kobiety w ciąży przed, w trakcie i po porodzie. Nauczyciele oddają do dyspozycji ciężarnych joginek rozmaite akcesoria, aby mogły w komfortowych warunkach wykonywać poszczególne pozycje i lepiej przygotować się do porodu.

Korzyści płynące z uprawiania jogi prenatalnej

Joga prenatalna niesie z sobą liczne korzyści. Zwiększa siłę mięśni, wytrzymałość i elastyczność przed porodem. Poprawia sen. Przynosi ulgę w bólu dolnego odcinka pleców. Obniża poziom stresu i niepokoju. Poprawia koncentrację. Krótko mówiąc: uprawianie jogi w ciąży to dobry pomysł!

Jak tworzymy nasze produkty?

Cały nasz zespół - od początkujących joginów aż po nauczycieli jogi - łączy wspólna pasja.
Uprawiając różne odmiany jogi (od najspokojniejszej po najbardziej dynamiczną), wszyscy poszukujemy równowagi. Wraz z siecią naszych ambasadorów - joginów tworzymy proekologiczne produkty odpowiadające Waszym oczekiwaniom i stanowi umysłu. Jesteśmy zaangażowani w pozytywną, szlachetną i przyjazną środowisku praktykę jogi.

Skład

Materiał główny 92% Bawełna, 8% Elastan Klin 88% Bawełna, 12% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu.
Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie