kimjaly

Spodnie do jogi damskie Kimjaly

4,3 (27)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny / Ciemnoszary

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Szukasz spodni jak kokon do spokojnej jogi? Oto wykonany z miękkiej bawełny model o luźnym kroju, który docenisz podczas zajęć.

Elastyczne i miękkie spodnie z bawełny zaprojektowane z myślą o środowisku. Wysoki, wywijany pasek przytrzymuje mięśnie brzucha i dopasowuje się do każdej sylwetki, nawet kobiet w ciąży.

Kod produktu: 8574056

  • Stabilność

    Wysoki pasek zakrywa brzuch, nie uciskając go.

  • Swoboda ruchów

    Dodatek elastanu zwiększa elastyczność. Sznurek ściągający u dołu nogawek.

  • Ecodesign

    Wykonane w 72% z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych i w 28% z bawełny z recyklingu.

Spodnie do jogi damskie Kimjaly
Spodnie do jogi damskie Kimjaly

Dlaczego wybieramy bawełnę pochodzącą z recyklingu?

Bawełna z recyklingu wytwarzana jest z będących odpadami produkcyjnymi skrawków tkanin i - ze względów technicznych - musi zostać zmieszana z włóknami surowej bawełny. Pozwala to dać odpadom drugie życie. Należy również pamiętać, że przędza bawełniana z recyklingu wymaga wykorzystania znacznie mniejszej ilości zasobów niż bawełna konwencjonalna i bawełna pochodząca z upraw ekologicznych. Jest to więc znakomita opcja przyjazna środowisku.

Dlaczego wybieramy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych?

Jeśli chodzi o wybór surowych włókien, z którymi mieszamy bawełnę z recyklingu, opowiadamy się za bawełną pochodzącą z ekologicznych gospodarstw rolnych, ponieważ jest ona uprawiana bez użycia GMO i środków chemicznych, dzięki czemu przyczynia się do zachowania żyzności oraz do regeneracji gleby i pozwala ograniczyć zanieczyszczenie wód.

Jak tworzymy nasze produkty?

Cały nasz zespół - od początkujących joginów aż po nauczycieli jogi - łączy wspólna pasja.
Uprawiając różne odmiany jogi (od najspokojniejszej po najbardziej dynamiczną), wszyscy poszukujemy równowagi. Wraz z siecią naszych ambasadorów - joginów tworzymy proekologiczne produkty odpowiadające Waszym oczekiwaniom i stanowi umysłu. Jesteśmy zaangażowani w pozytywną, szlachetną i przyjazną środowisku praktykę jogi.

Czym jest joga prenatalna?

Zajęcia jogi prenatalnej skupiają się na technikach oddychania i pozycjach wspierających kobiety w ciąży przed, w trakcie i po porodzie. Nauczyciele oddają do dyspozycji ciężarnych joginek rozmaite akcesoria, aby mogły w komfortowych warunkach wykonywać poszczególne pozycje i lepiej przygotować się do porodu.

Korzyści płynące z uprawiania jogi prenatalnej

Joga prenatalna niesie z sobą liczne korzyści. Zwiększa siłę mięśni, wytrzymałość i elastyczność przed porodem. Poprawia sen. Przynosi ulgę w bólu dolnego odcinka pleców. Obniża poziom stresu i niepokoju. Poprawia koncentrację. Krótko mówiąc: uprawianie jogi w ciąży to dobry pomysł!

Skład

Materiał główny 92% Bawełna, 8% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu.
Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie