domyos

Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500

Kod produktu: 8490361

4,5 (83)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stylowe i ciepłe spodnie wykonane z moltonu o gramaturze 227 g/m²/. Będą Ci towarzyszyć przez całą zimę.

Stylowy, prosty krój to zawsze strzał w dziesiątkę. Zastosowany w elastycznych, ciepłych i miękkich spodniach dresowych ze sznurkiem ściągającym i dwiema kieszeniami sprawdza się tym bardziej!

  • Rozciągliwość

    Zastosowany splot włókien zapewnia naturalną rozciągliwość materiału.

  • Miękkość

    Komfort i miękkość: mieszanka bawełny i poliestru.

  • Ciepło

    Miękki i ciepły materiał moltonowy: zupełnie jak kokon.

Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500
Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500
Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500
Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500

Ponadczasowe i ciepłe spodnie jak kokon

Chcesz zachować ciepło i styl przez cały dzień? Oto spodnie stworzone dla Ciebie: prosty i modny krój regular, miękki i ciepły materiał. Założysz je z przyjemnością, wychodząc na trening fitness i wybierając się na zakupy. Ponadczasowe i trwałe: długo będą Ci służyć.

Ktoś pytał o komfort?

Wyobraź sobie, że czujesz się swobodnie i stylowo w codziennym życiu, które pędzi jak szalone - wypełnione pracą, rodziną, sportem i mnóstwem innych zajęć. Masz na to wielką ochotę? My też! Pomyśleliśmy więc, że jako projektanci odzieży możemy pomóc Ci w urzeczywistnieniu tego pragnienia. I tak zrodziła się nasza kolekcja. Kolekcja ubrań, które są nie tylko wygodne, ale i modne. Takich, które przyjemnie się nosi i na które miło popatrzeć!

3 powody, dla których warto wybrać prosty krój

Spodnie dresowe? Lubimy je. Prosty krój? Lubimy go również. Wniosek jest prosty: spodnie o prostym kroju lubimy tym bardziej! Oto 3 powody, dla których warto je wybrać. Po pierwsze: ten krój gwarantuje swobodę ruchów. Po drugie: zakrywa kostki i wprawia w ruch materiał, gdy chodzisz. Po trzecie: jest niezwykle wygodny.

Co Ty na to?

Dbałość o szczegóły

Moltonowe spodnie dresowe ze sznurkiem ściągającym, który umożliwia dopasowanie w talii.
Do dwóch praktycznych, zapinanych na suwak kieszeni możesz wsunąć dłonie lub drobne przedmioty.

Waga materiału

Gramatura zastosowanego w tym produkcie materiału wynosi 227 g/m².

Co oznacza gramatura spodni?

Gramatura materiału wskazana w opisie spodni pozwala określić ich grubość. Ma ona wpływ głównie na sposób, w jaki spodnie się układają, i na ich aspekt dotykowy: im cięższe spodnie, tym bardziej prosto leżą i ładniej się prezentują. Wysoka gramatura niekoniecznie stanowi natomiast gwarancję lepszych właściwości ocieplających. Drapane dzianiny (z polarowym efektem od środka) są lżejsze w gramach na metr kwadratowy, ale cieplejsze, ponieważ zatrzymują powietrze, dostarczając w ten sposób ciepła.

Skład

Materiał główny 58% Politereftalan etylenu (PET), 42% Bawełna Szybka do kasku 58% Bawełna, 38% Politereftalan etylenu (PET), 4% Elastan Kieszeń 100% Bawełna

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium testy pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Dodatkowe testy prowadzone są przez inżynierów na reprezentatywnej grupie użytkowników w warunkach odpowiadających praktyce. Szefowi produktu i jego zespołowi projektowemu pozwala to tworzyć techniczne produkty spełniające oczekiwania klientów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie