domyos

Spodnie dresowe męskie Nyamba Gym & Pilates 500

4,5 (77)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Chcesz wyglądać stylowo podczas treningów i w trakcie codziennych zajęć? Mamy dla Ciebie wygodne spodnie o kroju regular.

Stylowy, prosty krój sprawdza się w każdych okolicznościach. A zastosowany w elastycznych spodniach dresowych ze sznurkiem ściągającym i dwiema kieszeniami sprawdza się tym bardziej.

Kod produktu:

8490361

  • Rozciągliwość

    Zastosowany splot włókien zapewnia naturalną rozciągliwość materiału.

  • Miękkość

    Komfort i miękkość: mieszanka bawełny i poliestru.

  • Ciepło

    Miękki i ciepły materiał moltonowy: zupełnie jak kokon.

Zaprojektowane z myślą o zajęciach fitness spodnie, które sprawdzą się na co dzień.

Poranne ćwiczenia ujędrniające, spotkanie w pracy, aktywny marsz w przerwie obiadowej, zakupy spożywcze w drodze powrotnej do domu, czas spędzany z rodziną i / lub z przyjaciółmi: fajnie by było móc robić to wszystko w jednym - stylowym i wygodnym stroju, nieprawdaż?
Dobrze się składa, ponieważ takie właśnie wyzwanie podejmujemy poprzez naszą ofertę: zatrzeć granice pomiędzy różnymi formami aktywności, pozwalając Ci poruszać się między nimi z zachowaniem tego samego stylu.

Ktoś pytał o komfort?

Wyobraź sobie, że czujesz się swobodnie i stylowo w codziennym życiu, które pędzi jak szalone - wypełnione pracą, rodziną, sportem i mnóstwem innych zajęć. Masz na to wielką ochotę? My też! Pomyśleliśmy więc, że jako projektanci odzieży możemy pomóc Ci w urzeczywistnieniu tego pragnienia. I tak zrodziła się nasza kolekcja. Kolekcja ubrań, które są nie tylko wygodne, ale i modne. Takich, które przyjemnie się nosi i na które miło popatrzeć!

3 powody, dla których warto wybrać prosty krój

Spodnie dresowe? Lubimy je. Prosty krój? Lubimy go również. Wniosek jest prosty: spodnie o prostym kroju lubimy tym bardziej! Oto 3 powody, dla których warto je wybrać. Po pierwsze: ten krój gwarantuje swobodę ruchów. Po drugie: zakrywa kostki i wprawia w ruch materiał, gdy chodzisz. Po trzecie: jest niezwykle wygodny.

Co Ty na to?

Dbałość o szczegóły

Moltonowe spodnie dresowe ze sznurkiem ściągającym, który umożliwia dopasowanie w talii.
Do dwóch praktycznych, zapinanych na suwak kieszeni możesz wsunąć dłonie lub drobne przedmioty.

Waga materiału

Gramatura zastosowanego w tym produkcie materiału wynosi 227 g/m².

Skład

Materiał główny 58% Politereftalan etylenu (PET), 42% Bawełna Szybka do kasku 58% Bawełna, 38% Politereftalan etylenu (PET), 4% Elastan Kieszeń 100% Bawełna

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium testy pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Dodatkowe testy prowadzone są przez inżynierów na reprezentatywnej grupie użytkowników w warunkach odpowiadających praktyce. Szefowi produktu i jego zespołowi projektowemu pozwala to tworzyć techniczne produkty spełniające oczekiwania klientów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie