domyos

Spodnie fitness męskie Domyos krój slim

129,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowane przez nasz zespół spodnie fitness, które szybko staną się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem podczas uprawiania sportu... i nie tylko.

Techniczne i wygodne spodnie, które zapewnią Ci dużą swobodę ruchów. Wykonane z elastycznego, szybkoschnącego i odprowadzającego wilgoć materiału. A w dodatku zaprojektowane z myślą o środowisku!

Kod produktu:

8617054

  • Odprowadzanie wilgoci

    Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

Spodnie fitness męskie Domyos krój slim

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Zaczynamy od laboratoriów, w których produkty wystawiane są na ciężkie próby. Trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie… Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty w realnych warunkach. Obserwujemy, analizujemy i wprowadzamy poprawki, aby ostateczna wersja produktu spełniała Twoje oczekiwania. Teraz już wiesz, jaką drogę musi pokonać, zanim trafi do Ciebie.

Skład

Materiał główny 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie