Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Ecodesign

Spodnie fitness męskie Domyos regular

69,99 zł

Kolor:

Asfaltowy granat / Asfaltowy granat

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Jeśli zaczynasz lub wznawiasz treningi fitness, te wygodne spodnie zapewnią Ci dużą swobodę ruchów. Dodatkowy atut? Zostały zaprojektowane z myślą o środowisku.

Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach: elastyczny materiał zapewniający swobodę ruchów, rozciągliwa wstawka w kroku, dwie praktyczne kieszenie po bokach… Nie przejdziesz obok nich obojętnie!

Kod produktu: 8569365

Podobne produkty

Zalety produktu

Odprowadzanie wilgoci

Zachowaj suchą skórę! Materiał odprowadza wilgoć i szybko schnie.

Opis produktu

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Produkt zaczyna swoją długą drogę w laboratoriach. Przechodzi tam, między innymi, próbę wytrzymałości na pranie i trwałości kolorów. Ale to nie koniec! Testowany jest następnie w realnych warunkach użytkowania przez sportowców takich jak Ty. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, może ujrzeć światło dzienne.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników.

Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).

Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.

Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

A jeśli ten produkt nie odpowiada na moje potrzeby?

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, odnieś go do sklepu Decathlon. Wymienimy go na inny albo zwrócimy Ci pieniądze. Oczywiście pod warunkiem, że nie był używany.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 100% Poliester Klin 100% Poliester

Testy

Te spodnie fitness poddane zostały licznym próbom, zanim trafiły w to miejsce. Przeszły, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów spodni, aby służyły Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie