Spodnie myśliwskie Solognac 100 camo wodoodporna
169,99 zł
Kolor:
WielokolorowyRozmiar:
Jak wybrać rozmiar?Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
169,99 zł
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Nasz zespół koncepcyjny zaprojektował te spodnie na polowania na ptactwo wodne w zimne i wietrzne dni.
Potrzebujesz wodoodpornych spodni na polowania na ptactwo wodne? Nie szukaj dłużej: to spodnie dla Ciebie.
Kod produktu: 8494782
Realistyczny motyw maskujący HD z efektem głębi.
3 godz. test pod prysznicem (100 litrów wody). Ochrona przed burzą.
1 kg w rozmiarze L.
Odporność na roślinność.
Nie wchłania wilgoci, zabezpieczona przed lekkim deszczem.
Spodnie z motywem bagna, zapewniająca doskonałe maskowanie podczas polowania na ptactwo wodne. Bardzo realistyczny motyw roślinny (junco, trawy, trzciny), efekt 3D i drugi plan w jasnych i ciemnych odcieniach, optymalne maskowanie o każdej porze dnia oraz o zmierzchu.
Gdy mówimy o odzieży, że jest hydrofobowa tzn., że jest do pewnego stopnia wodoodporna. Inaczej mówiąc, polar posiada powłokę, po której woda spływa i nie wsiąka w materiał. Żadna kropla deszczu nie przeniknie przez tkaninę. Będziesz mógł kontynuować polowanie pomimo nieprzyjaznej aury.
Wyobraź sobie! Co za koszmar. Jest wiatr (ale to nie problem), lekki deszcz, a Ty czekasz na przelot gęsi, cyraneczek lub innego ptactwa, dlatego nasze spodnie są również wiatroodporne. Są też wygodne i odporne na roślinność: poliester 210 g/m² odporny na trzciny i kolcolist.
Spodnie posiadają 2 kieszenie przednie zapinane na suwak oraz klapkę oraz podszewkę siatkową zapewniającą oddychalność. Ważą 1 kg w rozmiarze L.
S 38
M 40
L 42/44
XL 46/48
2XL 50/52
3XL 54/56
S 0,628
M 0,644
L 0,69
XL 0,7
2XL 0,72
3XL 0,74
S M L XL 2XL 3XL
80,5 81,3 82 82 82 82
S M L XL 2XL 3XL
99,1 100,6 102,1 103,3 104,5 105,8
Materiał główny 100% Poliester Podszewka główna 100% Poliester Kieszeń 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan
W suchym miejscu, z dala od światła.
Trzymać z dala od ognia i jakiegokolwiek źródła ciepła.
Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie