wedze

Spodnie narciarskie damskie Wedze 500 slim

4,5 (4)

289,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wodoodporne spodnie narciarskie, które chronią Cię przed zimnem i śniegiem. Dopasowany krój.

Elastyczny materiał softshell i konstrukcja paska nadają spodniom styl slim i czynią je bardzo wygodnymi. To model, który dopasowuje się do każdej sylwetki.

Kod produktu: 8602800

 • Wodoodporność

  Membrana klejona zgodnie z deseniem perforacji zapobiega przemoczeniu.

 • Ciepło

  Drapany polar po wewnętrznej stronie. Temperatura komfortu: 5°C.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Elastyczny pasek z zakładką umożliwia maksymalną swobodę.

 • Regulowany

  Długość nogawki regulowana przy pomocy zatrzasku. 2 pozycje: -4 cm i -8 cm.

 • Stabilność

  System szlufek umożliwiający przypięcie szelek.

Szelki

Jeśli chcesz, aby spodnie leżały jeszcze bardziej stabilnie, możesz przypiąć do nich szelki, korzystając ze znajdujących się wewnątrz paska szlufek. Szelki dostępne są na naszej stronie internetowej pod kodem 8751391.

Jaki jest krój damskich spodni 500?

Dopasowany krój: połączenie elegancji i wydajności podkreślające walory sylwetki. Przetestowaliśmy ten produkt z kobietami o różnej budowie ciała, aby móc zaproponować Ci najlepszą wersję.

Materiał

Nasze spodnie uszyte są z trzywarstwowego materiału softshell wykonanego z pochodzącego z recyklingu poliestru o gramaturze 320 g/m². Po zewnętrznej stronie znajduje się hydrofobowy poliester z recyklingu, a po stronie wewnętrznej drapany poliester z recyklingu. Pomiędzy tymi dwoma materiałami umieszczona została hydrofilowa membrana poliestrowa laminowana przy wykorzystaniu techniki punkcików z poliuretanu. Nadaje ona materiałowi właściwości wodoodporne.

Produkt zaprojektowany z myślą o środowisku

Pracując nad tym produktem, nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, by wykorzystać to, co najlepsze na rynku w zakresie projektowania z myślą o środowisku. Wszystkie materiały (we wszystkich kolorach) pochodzą z recyklingu i zostały poddane barwieniu metodą dope dye (proces barwienia zastosowany wyłącznie w modelu czarnym).
Ponadto membrana wykonana zazwyczaj z poliuretanu została zastąpiona membraną poliestrową. W przyszłości produkt będzie więc można poddać recyklingowi.

Jak mierzona jest temperatura komfortu?

Wszystkie nasze produkty testujemy w laboratorium, aby móc określić szacunkową wartość w zakresie temperatury komfortu. W przypadku spodni pomiar ten dokonywany jest bez legginsów, a w przypadku kurtek - z koszulką termoaktywną i z polarem. Wskazana wartość odpowiada temperaturze zewnętrznej, przy której testerom nie było ani gorąco, ani zimno. Odczucie to zależy oczywiście od intensywności aktywności, ale także od metabolizmu danej osoby.

Jak mam się ubrać, aby nie było mi zimno w nogi na stoku?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży:
legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Jak zapobiec wpadaniu śniegu do spodni?

Nasze spodnie posiadają elastyczne getry, które zakrywają buty. Przy upadku lub na świeżym śniegu hermetyczność getrów zapobiega przedostawaniu się śniegu do środka.

Jak prać spodnie narciarskie?

W trosce o zachowanie parametrów i o trwałość spodni zalecamy: * Prać w pralce w temperaturze 30°C. Program do tkanin syntetycznych. * Odwrócić na lewą stronę. * Użyć niewielkiej ilości środka piorącego. Nie stosować płynów zmiękczających. * Wycisnąć ręcznie. * Suszyć na płasko lub w suszarce bębnowej.
Nie czyścić chemicznie. Nie kłaść na kaloryferze.

Skład

Materiał główny 94% Politereftalan etylenu (PET), 6% Elastan Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Membrana 70% Poliuretan, 30% Politereftalan etylenu (PET) Klin 100% Politereftalan etylenu (PET) Waist fabric 85% Politereftalan etylenu (PET), 15% Elastan Powłoka 100% Poliuretan Klin 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu…). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie