wedze

Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF

Kod produktu: 8494112

4,9 (14)

119,99 zł 189,99 zł - 70,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 189,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowane przez nasz zespół spodnie, które będą towarzyszyć dziecku w jego narciarskich postępach, rosnąc razem z nim.

Ciepłe i wodoodporne spodnie wyposażone w nowy system PULL'N FIT ZIP umożliwiający łatwą regulację długości nogawek. Możliwa jest również regulacja odpinanych szelek i obwodu w pasie.

 • Ciepło

  Watolina 100 g/m². Ciepła i miękka podszewka z drapanej dzianiny.

 • Wodoodporność

  Dobra: powłoka 5000 mm, uszczelnione szwy na pośladkach. Getry.

 • Regulowany

  Regulacja paska i długości nogawek. Regulowane, odpinane szelki.

 • Oddychalność

  Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

 • Kieszenie

  2 zapinane kieszenie boczne.

 • Solidność

  Wzmocnienia u dołu nogawek (ochrona przed zniszczeniem przez krawędzie nart).

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 500 PNF

System PULL’N FIT ZIP

Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Dzięki niemu zbyt długie lub zbyt krótkie spodnie to już przeszłość. Wystarczy pociągnąć za suwaki!

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny spodni. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanych z wodoodpornego materiału spodni wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tych spodniach są to szwy na pośladkach.

Wytrzymałość

Ponieważ ostre krawędzie nart mogą czasami uszkodzić dolną część nogawek spodni, zastosowaliśmy wydajne wzmocnienia, które maksymalnie ograniczają ryzyko rozdarcia ubrania.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie spodni.

Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Skład

100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać spodni, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić je na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie