Ostatnie sztuki
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Ostatnie sztuki

Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 900 PNF

199,99 zł 239,99 zł - 40 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wyprzedziła Cię na stoku przyszła mistrzyni? Mamy dla niej spodnie narciarskie stanowiące kwintesencję naszego know-how.

Ciepłe, wodoodporne i oddychające spodnie z regulacją długości nogawek i obwodu w pasie: umożliwiają doskonałe dopasowanie do budowy ciała dziecka. Posiadają również odpinane szelki.

Kod produktu: 8397853

Zalety produktu

 • Ciepło

  Watolina 100 g/m². Ciepła i miękka podszewka z drapanej dzianiny.

 • Wodoodporność

  Doskonała: membrana 8000 mm, wszystkie szwy uszczelnione. Getry.

 • Regulowany

  Regulacja paska i długości nogawek. Regulowane, odpinane szelki.

 • Oddychalność

  Oddychająca membrana umożliwiająca odprowadzanie wilgoci.

 • Kieszenie

  2 zapinane kieszenie boczne.

 • Solidność

  Wzmocnienia u dołu nogawek (ochrona przed zniszczeniem przez krawędzie nart).

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 900 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 900 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 900 PNF
Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 900 PNF

Opis produktu

System PULL’N FIT ZIP

Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Dzięki niemu zbyt długie lub zbyt krótkie spodnie to już przeszłość. Wystarczy pociągnąć za suwaki!

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Membrana

Membrana to cieniuteńki materiał naniesiony na wewnętrzną stronę zewnętrznej tkaniny spodni. Dzięki swoim właściwościom blokuje wodę od zewnątrz, ale odprowadza produkowany przez ciało pot.

Wszystkie szwy uszczelnione

Szczelność wykonanych z wodoodpornego materiału spodni wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwó. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka.

Wytrzymałość

Wiemy, jak wiele energii wymaga jazda na nartach. Dlatego też z najwyższą starannością dobieramy wszystkie elementy składające się na nasze produkty, aby zagwarantować ich możliwie największą wytrzymałość.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie spodni.

Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Membrana 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać spodni, aby nie uszkodzić tkaniny z membraną: zawiesić je na wieszaku. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie