quechua

Spodnie turystyczne męskie Quechua MH150 2 w 1

Kod produktu: 8652204

4,4 (14)

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Ciemnoniebieski

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

U stóp Mont Blanc, nasz zespół pasjonatów zaprojektował ten produkt dla średnio zaawansowanych turystów górskich.

Ecodesign: poliester z recyklingu Nie przejmuj się pogodą, szybko zmienisz spodnie na spodenki.

  • Swoboda ruchów

    Rozciągliwa tkanina, profilowane kolana.

  • Odprowadzanie wilgoci

    Lekka tkanina syntetyczna odprowadzająca wilgoć.

  • Modularność

    Spodnie z możliwością przekształcenia w szorty.

  • Lekkość

    Tylko 270 g w rozmiarze L.

  • Szybkie wysychanie

    Syntetyczna tkanina szybko schnie.

  • Kieszenie

    3 kieszenie: 2 kieszenie boczne, 1 kieszeń na nogawce.

  • Dostosowanie do budowy anatomicznej

    Ściągacz w pasie.

KRÓJ I SWOBODA RUCHÓW

Prosty krój, rozciągliwa tkanina (bez elastanu), zapewniającą swobodę ruchów. Półelastyczny ściągacz w pasie oraz szlufki umożliwiające użycie paska.

Odprowadzanie wilgoci

Syntetyczna, lekka tkanina gwarantuje dobre odprowadzanie potu na zewnątrz. Aby to gwarantować, testujemy ją w laboratorium. Nasze spodnie turystyczne mają zdolność odprowadzania potu równą 3/5.

SZYBKIE SCHNIĘCIE

Mierzymy, zgodnie z określonym protokołem, szybkość schnięcia tkaniny po zmoczeniu.

POLIESTER Z RECYKLINGU

Poliester produkujemy przetwarzając butelki plastikowe. W ten sposób zmniejszamy zużycie pochodnych ropy naftowej, zachowując oddychalność materiału.Materiał główny spodni oraz suwak są wykonane z poliestru z recyklingu.

KONCEPCJA PRODUKTÓW

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii.
Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.

Spodnie są projektowane w naszym centrum koncepcyjnym u stóp Mont Blanc, we Francji, a następnie konfekcjonowane przez naszych dostawców z Wietnamu, Bangladeszu i Indii.
To nasi partnerzy znający się na konfekcjonowaniu spodni, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić produkty wysokiej jakości.

Warunki pracy w naszych warsztatach produkcyjnych

Gwarantujemy poszanowanie kodeksu postępowania w biznesie przez naszych dostawców, często pochodzących z krajów rozwijających się, w których nasza obecność sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki audytom i zespołom obecnym na miejscu, czuwamy, aby przestrzegano poszanowania godności pracowników i ich prawa do rozwoju oraz aby chronić środowisko.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Kieszeń 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Nasze laboratorium Decathlon Sportslab, w Lille, przyczynia się do innowacji i rozwoju produktów Quechua.
Każdy produkt, dzięki dostępnym technologiom, poddawany jest ocenie i badaniom, aby zapewnić:
dostosowanie do budowy ciała (zwłaszcza dzięki analizie 3D),
dostosowanie do ruchu ciała,
komfort termiczny (cztery komory klimatyczne),
biorąc pod uwagę badania dotyczące zachowań i odczuwania.

Zatwierdzony przez

Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki.
Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Wgrywanie