Najniższa cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Najniższa cena

Stanik 500 2 w 1: trzymanie i ochrona

129,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatek bosku opracował ten ochraniacz biustu, abyś mogła uprawiać sporty walki kilka razy w tygodniu.

Już nie musisz nosić kilku warstw podczas uprawiania sportów walki! Możesz łatwo wyjąć / włożyć skorupy ochronne do stanika i korzystać z trzymania jak i ochrony w jednym produkcie.

Kod produktu: 8520511

Zalety produktu

  • Ochrona przed uderzeniami

    Biust jest chroniony dzięki wytrzymałym i giętkim skorupom.

  • Podtrzymywanie biustu

    Trzymanie poziom 3 dostosowane do sportów walki.

  • Swoboda ruchów

    Swoboda ruchów dzięki wyciętemu krojowi!

Opis produktu

Nareszcie stanik 2 w 1

Nosząc stanik, ochraniacz ze skorupami, koszulkę i czasem kimono można bardzo się pocić! Abyś nie musiała nosić tylu warstw i wchodzić do szatni pomiędzy ćwiczeniami, aby zdjąć / założyć ochraniacz proponujemy stanik 2 w 1! Skorupy ochronne wkładasz jednym ruchem: wystarczy wsunąć skorupę w dolną część podszewki zewnętrznej. Nie musisz nosić wielu warstw.

Jednocześnie giętka i wytrzymała skorupa dopasowująca się do kształtu biustu

Skorupa wykonana jest z tworzywa LDPE: jednocześnie giętkiego i wytrzymałego. Nie sięga dalej niż do mostka czy boków, aby nie krępować ruchów ramion i gardy. Nie naciska na więzadła ani na skórę między piersiami. Co więcej, jest ona wyprofilowana, przez co nie ma bezpośredniego kontaktu z biustem, a Tobie zapewnia podkreślenie biustu. Dodatkowo, jej konstrukcja umożliwia rozprowadzanie energii od uderzenia: skorupa powiększa się przez spłaszczenie, a biust cały czas pozostaje w skorupie.

Co zapewnia ten stanik?

W celu dostosowania do treningów sportów walki, ochraniacz biustu 500 oferuje trzymanie na poziomie 3.
Stanik wykonany jest z odlewanej pianki, co zwiększa komfort użytkowania: ochraniacze nie są w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Dla łatwego wkładania / wyjmowania skorup, podszewka znajduje się na zewnątrz stanika: nie musisz wracać do szatni. Dodatkowo, przewiewna siateczka i mocno wycięty na plecach i mostku krój zapewniają dużą swobodę ruchów.

Z dumą przedstawiamy Wam...

... wygodny ochraniacz biustu dostosowany do Twojego sportu. Ewa, szef produktu ochraniacze damskie, chciałaby przekazać Wam kilka słów: "Nie byłam zadowolona z napierśników. Zgromadziłam bokserki i zapytałam się ich, czego od nas oczekują. Dążyłyśmy do produktu, który chroni, nie krępuje ruchów, no i jest ładny!" Pracowałyśmy ze SportsLab, naszym centrum badań nad ciałem ludzkim i wykonałyśmy dziesiątki testów, aby dobrać najlepiej dopasowane trzymanie.

Ostatnia porada od Ewy, szefa produktu w Outshock

"Pierwsze ochraniacze i staniki są ważne, ponieważ na długo zostaną z Tobą! Chcąc w pełni uprawiać sport walki, należy w pełni się chronić. Szczególnie jest to ważne dla początkujących i kobiet z niedużym biustem! Poszukiwałyśmy produktu dla dziewczyn i kobiet, dla każdego rozmiaru i każdego sportu walki: nawet Jiu-Jitsu brazylijskiego, gdzie jest dużo walki w parterze, a Ty zachowujesz pełną swobodę."

Skład

Miseczka 100% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Podszewka w miseczce 64% Poliuretan, 30% Poliamid, 6% Elastan Gumka 70% Politereftalan etylenu (PET), 20% Elastan, 10% Poliamid Materiał główny 87% Politereftalan etylenu (PET), 13% Elastan Materiał na plecach 66% Poliamid, 34% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie