Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5

Stanik do pole dance Starever

99,99 zł

Kolor:

Niebieski

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Zaprojektowany z myślą o kobietach poszukujących zapewniającego podtrzymanie i komfort stanika do pole dance na dowolnym poziomie zaawansowania.

Szukasz stanika do pole dance? Oto stonowany i elegancki model o odpowiedniej przyczepności, który będzie towarzyszyć wszystkim Twoim ruchom.

Kod produktu: 8650603

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozciągliwość

Elastyczny materiał zapewnia dużą swobodę ruchów.

Odprowadzanie wilgoci

Lekki materiał: duży komfort przez cały czas trwania aktywności.

Opis produktu

Dlaczego warto wybrać stanik do pole dance?

Naszym priorytetem jest stworzenie Ci jak najlepszych warunków do tańca. Oto techniczny i wygodny stanik opracowany przez naszych projektantów z myślą o aktywności pole dance. Dzięki lekkiemu, stabilnie leżącemu materiałowi możesz czuć się swobodnie podczas wykonywania wszystkich ruchów - zarówno na drążku, jak i na podłodze.

Skąd wywodzi się pole dance?

Pole dance powstał w Kanadzie w latach dwudziestych XX wieku. Jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. We Francji pojawił się kilkanaście lat temu, oczarowując szeroką publiczność i media. Uważany za rozrywkową alternatywę dla fitnessu pole dance mocno angażuje gorset mięśniowy i wymaga dużej zręczności.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 65% Poliamid, 35% Elastan Wkładka 60% Poliuretan, 40% Poliester Klin 90% Poliester, 10% Elastan Podszewka w miseczce 65% Politereftalan etylenu (PET), 35% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie