Najlepsza jakość i cena
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Najlepsza jakość i cena

Stanik fitness cardio Domyos 900

79,99 zł

Kolor:

Czarny / Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stanik przeznaczony do form aktywności fitness powodujących silne wstrząsy (hiit, trening obwodowy, jump, body attack, skakanka, bieżnia).

Wygodny stanik z plecami w kształcie litery X i z regulowanymi ramiączkami. Zintegrowane pianki podkreślają kształt biustu. Zmieniaj styl, wybierając różne wersje graficzne!

Kod produktu: 8589403

Podobne produkty

Zalety produktu

Podtrzymywanie biustu

Mocne: ogranicza o 29,2% ruch biustu* przy aktywności powodującej silne wstrząsy.

Podkreślenie sylwetki

Zintegrowane poduszeczki z pianki podkreślają naturalny kształt biustu.

Odprowadzanie wilgoci

Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

Opis produktu

Miseczki z piankowymi poduszeczkami

Stanik fitness 900 o wysokim poziomie podtrzymania posiada dwie wyprofilowane poduszeczki z pianki.

Stanik odpowiedni do form aktywności powodujących silne wstrząsy

Stanik fitness 900 o wysokim poziomie podtrzymania jest odpowiedni do sportów fitness powodujących silne wstrząsy* (hiit, trening obwodowy, jump, skakanka, bieżnia, body attack). Zintegrowane poduszeczki z pianki podkreślają naturalny kształt biustu i zapewniają mocne trzymanie podczas ćwiczeń. Tył wykonany jest z technicznego, przewiewnego materiału odprowadzającego wilgoć.
*Podczas aktywności powodującej silne wstrząsy ogranicza je o 29,2% w porównaniu z klasycznym biustonoszem.

Systemy regulacji umożliwiające doskonałe dopasowanie

Każdy system regulacji stanika przyczynia się do Twojego komfortu. Znajdujące się z przodu haftki pomagają dopasować obwód pod biustem, a dzięki regulowanym ramiączkom możesz obniżyć lub podnieść stanik na plecach.

Niezbędny element wyposażenia sportowego chroniący biust

Podczas zajęć sportowych biust (delikatna część ciała podtrzymywana niemal wyłącznie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i komfort podczas treningu fitness. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Staniki Domyos projektowane są przez zespół sportowców z myślą o zapewnieniu Ci optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie używamy fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić komfort i znacząco obniżyć ryzyko podrażnień.

Jak testowane są staniki Domyos?

Poszczególne modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena A/B/C/D/E wskazywana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów najbardziej przyjaznych środowisku. Porównujemy między sobą artykuły należące do tej samej kategorii i każdemu z nich wystawiamy ocenę. Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Skład

Materiał główny 92% Politereftalan etylenu (PET), 8% Elastan Materiał na plecach 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Tylna podszewka 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Podszewka w miseczce 100% Politereftalan etylenu (PET) Druga podszewka 100% Poliamid

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.Przed przystąpieniem do prania stanika radzimy wyjąć z niego piankowe wkładki. Najlepiej wyprać je osobno w przeznaczonej do tego siatce.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wideo

Opinie

Wgrywanie