Ostatnie sztuki
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Ostatnie sztuki

Stanik fitness cardio Domyos 140

49,99 zł 64,99 zł - 15 zł

Kolor:

Bordowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Kobiecy stanik przeznaczony do form aktywności fitness powodujących słabe wstrząsy, takich jak stretching, wzmacnianie mięśni, spokojna gimnastyka czy pilates.

Kobiecy stanik z cienkimi ramiączkami i estetycznym, przezroczystym dekoltem. Lekko podtrzymuje biust: jest odpowiedni do spokojnych form aktywności fitness.

Kod produktu: 8739246

Zalety produktu

 • Podtrzymywanie biustu

  Lekkie: ogranicza o 13,5% ruch biustu* przy aktywności o słabych wstrząsach.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

 • Regulowany

  Dopasuj stanik do swojej sylwetki dzięki regulowanym ramiączkom.

 • Rozciągliwość

  Elastan w składzie materiału zapewnia swobodę ruchów.

 • Modelowanie piersi

  Stanik wyposażony we wkładki upiększające biust.

Opis produktu

Miseczki z piankowymi poduszeczkami

Stanik fitness 140 lekko podtrzymujący biust posiada dwie cienkie, wyprofilowane poduszeczki z pianki.

Modna konfiguracja ramiączek na plecach

Układ cienkich ramiączek na plecach nadaje stanikowi dopracowany i nowoczesny styl.

Wygodny stanik odpowiedni do form aktywności powodujących słabe wstrząsy

Bawełniany stanik fitness 140 lekko podtrzymujący biust jest odpowiedni do sportów fitness powodujących słabe wstrząsy, takich jak stretching, wzmacnianie mięśni, spokojna gimnastyka czy pilates.

Niezbędny element wyposażenia sportowego chroniący biust

Podczas zajęć sportowych biust (delikatna część ciała podtrzymywana niemal wyłącznie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i komfort podczas treningu fitness. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Wszystkie modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "ekstremalnym testem"Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Zaangażowanie Domyos na rzecz planety

Produkt wykonany został w 70% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. W skrócie: przędza poliestrowa wytwarzana jest z ropy naftowej. Stosując poliester z recyklingu, odzyskujemy i przetwarzamy produkty przeznaczone do wyrzucenia (np. skrawki krawieckie lub plastikowe butelki), zamiast zużywać nowe zasoby ropy naftowej. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Materiał główny 84% Politereftalan etylenu (PET), 16% Elastan Klin 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Druga podszewka 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Podszewka w miseczce 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie