domyos

Stanik fitness cardio Domyos 540

69,99 zł 89,99 zł - 20 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Zielony

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stanik przeznaczony do form aktywności fitness cardio powodujących średnie wstrząsy: cardio boxing, dance fitness, step.

Stanik o średnim poziomie podtrzymania posiadający miękkie i oddychające poduszeczki z pianki. Zmieniaj styl, wybierając odpowiednią konfigurację ramiączek na plecach!

Kod produktu: 8666339

 • Podtrzymywanie biustu

  Lekkie: ogranicza o 44,4% ruch biustu* przy aktywności o średnich wstrząsach.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

 • Regulowany

  Dopasuj stanik do swojej sylwetki dzięki regulowanym ramiączkom.

 • Rozciągliwość

  Elastan w składzie materiału zapewnia swobodę ruchów.

 • Modelowanie piersi

  Stanik wyposażony we wkładki upiększające biust.

Miseczki z piankowymi poduszeczkami

Stanik fitness 540 o średnim poziomie podtrzymania posiada dwie wyprofilowane poduszeczki z pianki.

Regulowane ramiączka i system regulacji na plecach

Regulowane ramiączka i system regulacji na plecach pozwalają doskonale dopasować stanik do budowy ciała, zapewniając komfort i podtrzymanie podczas aktywności fitness cardio.

Styl, który dostosowuje się do Twoich upodobań!

Układ ramiączek na plecach da się zmienić: możesz nosić stanik z prostymi lub skrzyżowanymi ramiączkami, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Staniki Domyos projektowane są przez zespół sportowców z myślą o zapewnieniu Ci optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie używamy fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić komfort i znacząco obniżyć ryzyko podrażnień.

Jak testowane są staniki Domyos?

Wszystkie modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Zaangażowanie Domyos na rzecz planety

Produkt wykonany został w 70% z poliamidu pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. W skrócie: poliamid to syntetyczny materiał wytwarzany z ropy naftowej. Stosując poliamid z recyklingu, odzyskujemy i przetwarzamy odpady produkcyjne lub produkty przeznaczone do wyrzucenia, zamiast zużywać nowe zasoby ropy naftowej. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Materiał główny 84% Poliamid, 16% Elastan Podszewka 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Podszewka mostka 100% Poliamid Podszewka w miseczce 100% Politereftalan etylenu (PET) Gumka 71.6% Poliamid, 17.4% Elastodien, 11% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie