Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Koniec serii

Stanik fitness cardio Domyos 920

79,99 zł 109,99 zł - 30 zł

Kolor:

Ochra

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stanik przeznaczony do form aktywności fitness powodujących silne wstrząsy (hiit, trening obwodowy, jump, body attack). Dostępny w rozmiarach od XS do 5XL.

Stanik z przednim suwakiem ułatwiającym zakładanie. Wygodny dzięki regulowanym ramiączkom i wbudowanym piankom. Dostępny w rozmiarach od XS do 5XL.

Kod produktu: 8771719

Zalety produktu

 • Podtrzymywanie biustu

  Mocne: ogranicza o 44% ruch biustu* przy aktywności powodującej silne wstrząsy.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

 • Regulowany

  Zapięcie na suwak z przodu i regulowane ramiączka umożliwiają dopasowanie.

 • Rozciągliwość

  Elastan w składzie materiału zapewnia swobodę ruchów.

 • Modelowanie piersi

  Stanik wyposażony we wkładki upiększające biust.

Stanik fitness cardio Domyos 920
Stanik fitness cardio Domyos 920
Stanik fitness cardio Domyos 920
Stanik fitness cardio Domyos 920

Opis produktu

Miseczki z piankowymi poduszeczkami

Stanik fitness 920 o wysokim poziomie podtrzymania posiada dwie wyprofilowane poduszeczki z pianki.

Stanik dostępny w rozmiarach do 5XL

Stanik fitness 920 o wysokim poziomie podtrzymania dopasowuje się do każdej sylwetki. Ten dostępny w rozmiarach od XS do 5XL model został opracowany z pomocą testerek, a następnie poddany testom zatwierdzającym podtrzymanie, aby zapewnić Ci komfort i chronić Twój biust przed wstrząsami. Jest odpowiedni do aktywności fitness powodujących silne wstrząsy, takich jak hiit, trening obwodowy, cross trening, body attack...

Stanik odpowiedni do form aktywności powodujących silne wstrząsy

Stanik fitness 920 o wysokim poziomie podtrzymania jest odpowiedni do sportów fitness powodujących silne wstrząsy* (hiit, trening obwodowy, body attack). Dzięki suwakowi z przodu i regulowanym ramiączkom łatwo go założyć. Dobrze podtrzymuje biust bez fiszbin i posiada cienkie, profilowane pianki. Plecy w kształcie X wykonane są z technicznego, przewiewnego materiału odprowadzającego wilgoć.
*Podczas aktywności powodującej silne wstrząsy ogranicza je o 44% w porównaniu z klasycznym biustonoszem.

Dwie pozycje suwaka: rozpinanie i zamykanie zamka błyskawicznego

Z przodu stanika znajduje się suwak ułatwiający jego zakładanie i zdejmowanie. Aby zapobiec rozpinaniu się tegoż suwaka podczas ćwiczeń, należy ustawić jego zapięcie w pozycji złożonej do dołu (blokującej). W pozycji podniesionej do góry suwak umożliwia rozpinanie i zapinanie zamka błyskawicznego.

Niezbędny element wyposażenia sportowego chroniący biust

Podczas zajęć sportowych biust (delikatna część ciała podtrzymywana niemal wyłącznie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i komfort podczas treningu fitness. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Staniki Domyos projektowane są przez zespół sportowców z myślą o zapewnieniu Ci optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie używamy fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić komfort i znacząco obniżyć ryzyko podrażnień.

Jak testowane są staniki Domyos?

Poszczególne modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Zaangażowanie Domyos na rzecz planety

Produkt wykonany został w 70% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. W skrócie: przędza poliestrowa wytwarzana jest z ropy naftowej. Stosując poliester z recyklingu, odzyskujemy i przetwarzamy produkty przeznaczone do wyrzucenia (np. skrawki krawieckie lub plastikowe butelki), zamiast zużywać nowe zasoby ropy naftowej. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Materiał główny 92% Politereftalan etylenu (PET), 8% Elastan Materiał na plecach 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Tylna podszewka 76% Politereftalan etylenu (PET), 24% Elastan Podszewka w miseczce bezszwowej 100% Politereftalan etylenu (PET) Druga podszewka 100% Poliamid Gumka 72.3% Poliamid, 18.2% Elastodien, 9.5% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości. Przed przystąpieniem do prania stanika radzimy wyjąć z niego piankowe wkładki. Najlepiej wyprać je osobno w przeznaczonej do tego siatce.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie