Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Stanik fitness cardio Domyos 960

129,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stanik o wysokim poziomie podtrzymania przeznaczony do sportów cardio powodujących silne wstrząsy. Zaprojektowany z myślą miseczkach C/D/E/F.

Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do sylwetki stanik został wyposażony w różne systemy regulacji: ramiączka, odpinane sprzączki, suwak i haftki usytuowane z przodu.

Kod produktu: 8569102

Podobne produkty

Zalety produktu

Podtrzymywanie biustu

Mocne: ogranicza o 37,9% ruch biustu* przy aktywności powodującej silne wstrząsy.

Regulacja

Zapięcie na suwak z przodu i regulowane ramiączka umożliwiają dopasowanie.

Odprowadzanie wilgoci

Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

Zdjęcia

Stanik fitness cardio Domyos 960
Stanik fitness cardio Domyos 960

Opis produktu

Miękkie miseczki

Stanik fitness 960 posiada miękkie, niewyściełane miseczki.

Stanik zaprojektowany z myślą o dużych miseczkach

Stanik zaprojektowany z myślą o kobietach potrzebujących poziomu podtrzymania biustu dostosowanego do miseczek od C do F. Jest odpowiedni do aktywności fitness cardio powodujących silne wstrząsy, takich jak hiit, trening obwodowy, cross trening, body attack...

Stanik odpowiedni do form aktywności powodujących silne wstrząsy

Stanik fitness 960 jest odpowiedni do sportów fitness powodujących silne wstrząsy* (hiit, trening obwodowy, cross training, body attack). Łatwo go założyć i zdjąć dzięki zastosowanym systemom regulacji: ramiączkom, odpinanym sprzączkom, suwakowi i haftkom usytuowanym z przodu. Plecy wykonane są z technicznego, przewiewnego materiału odprowadzającego wilgoć.
*Podczas aktywności powodującej silne wstrząsy ogranicza je o 37,9% w porównaniu z klasycznym biustonoszem.

Systemy regulacji umożliwiające doskonałe dopasowanie

Każdy system regulacji stanika przyczynia się do Twojego komfortu. Przedni suwak ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Odpinane sprzączki pozwalają regulować poziom napięcia i podtrzymywania materiału mesh. Znajdujące się z przodu haftki pomagają dopasować obwód pod biustem, a dzięki regulowanym ramiączkom możesz obniżyć lub podnieść stanik na plecach.

Lekki i kobiecy model

Miseczki z materiału o nazwie "spacer" (mesh 3D) z lekkością dopasowują się do kształtu biustu, zapewniając komfort podczas ćwiczeń. Materiał ten szybko odprowadza wilgoć. Wielowarstwowa konstrukcja na plecach nadaje kobiecy styl.

Niezbędny element wyposażenia sportowego chroniący biust

Podczas zajęć sportowych biust (delikatna część ciała podtrzymywana niemal wyłącznie przez skórę) doznaje znacznie mocniejszych wstrząsów niż w codziennym życiu. Bez względu na rozmiar miseczki i wiek narażony jest na rozmaite ruchy oraz wstrząśnięcia i może ważyć do pięciokrotności swojej wagi wyjściowej (w zależności od intensywności ćwiczeń). Stanik sportowy zapewnia niezbędne podtrzymanie i komfort podczas treningu fitness. Chroni biust przed wstrząsami, bólem i przedwczesnym opadaniem.

Wybierz właściwe podtrzymanie: nie za słabe i nie za mocne!

Podczas zajęć sportowych wykonywane ruchy powodują rozciąganie skóry i więzadeł piersi. Brak wystarczającego podtrzymania stwarza ryzyko bólu i przedwczesnego opadania biustu. Jednak zbyt mocne podtrzymywanie w dłuższej perspektywie również może okazać się niekorzystne: musi być dostosowane do wielkości miseczek i do intensywności doznawanych wstrząsów. Celem jest ochrona biustu bez modyfikacji naturalnego ruchu piersi.

Trzy poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu

Nasze staniki posiadają trzy różne poziomy podtrzymania w zależności od uprawianego sportu: niski poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których ruch biustu jest łagodny (pilates, stretching, wzmacnianie mięśni…), średni poziom podtrzymania do ćwiczeń, podczas których wstrząsy są umiarkowane i nie mają powtarzalnego charakteru (dance fitness, trening cardio…), wysoki poziom podtrzymania do ćwiczeń związanych z intensywnymi ruchami (step, bieżnia, trampolina…).

Jak wybrać właściwy rozmiar stanika?

Prawidłowo dobrany rozmiar stanika zapewnia podtrzymywanie biustu i komfort. Aby dokonać wyboru, zmierz obwód w biuście, używając w tym celu metra krawieckiego (dokonaj pomiaru bez biustonosza): stań przed lustrem; przyłóż metr krawiecki poziomo w dolnej części łopatek, opasując biust w jego najszerszym miejscu; nie napinając miarki zbyt mocno, dokonaj odczytu; znajdź swój rozmiar w tabeli.

Jak zaprojektowane są staniki Domyos?

Staniki Domyos projektowane są przez zespół sportowców z myślą o zapewnieniu Ci optymalnego komfortu i zapobieganiu problemom zdrowotnym. Nie używamy fiszbin, aby wyeliminować ryzyko skaleczenia i uciskania węzłów chłonnych. Ograniczamy do minimum szwy na wysokości sutków, aby zmniejszyć ryzyko podrażnień. Wybieramy materiały umożliwiające odprowadzanie wilgoci, aby zapewnić komfort i znacząco obniżyć ryzyko podrażnień.

Jak testowane są staniki Domyos?

Poszczególne modele poddawane są laboratoryjnemu testowi podtrzymywania biustu mierzącemu zmniejszenie przyspieszenia ruchów piersi podczas aktywności sportowej*. Są one oceniane i klasyfikowane w skali od 1 do 5: 1: lekkie podtrzymanie, 3: średnie podtrzymanie, 5 mocne podtrzymanie.
*W porównaniu z klasycznym biustonoszem staniki fitness Domyos zapewniają zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w zakresie od 10% (poziom 1) do 50% (poziom 5).

Czy produkty Decathlon są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty podczas uprawiania sportu. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki, aby strój mógł ujrzeć światło dzienne.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena A/B/C/D/E wskazywana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów najbardziej przyjaznych środowisku. Porównujemy między sobą artykuły należące do tej samej kategorii i każdemu z nich wystawiamy ocenę. Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 87% Poliester, 13% Elastan Miseczka 91% Poliester, 9% Elastan Podszewka główna 76% Poliamid, 24% Elastan Podszewka 100% Poliamid

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.Przed przystąpieniem do prania stanika radzimy wyjąć z niego piankowe wkładki. Najlepiej wyprać je osobno w przeznaczonej do tego siatce.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie