cornilleau

Stół do tenisa stołowego Cornilleau 500 Indoor

Kod produktu: 8837718

3499,99 zł 3629,00 zł - 129,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3629,00 zł

350,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę
Otrzymaj +3450 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowany do gry zarówno w klubie, jak i do gry rekreacyjnej.

Elegancka i solidna konstrukcja inspirowana stołami zewnętrznymi, a jednocześnie oferująca jakość odskoku piłeczki odpowiednią dla doświadczonych graczy.

  • Łatwe do przemieszczenia

    Podwójne koła do poruszania stołu po różnych powierzchniach indoorowych.

  • Jakość odbicia

    Blaty z płyty wiórowej o grubości 22 mm są odpowiednie do użytku klubowego.

  • Stabilność

    Rama o wysokości 50 mm zapewnia większą stabilność i płaskość powierzchni gry.

Automatyczna siatka z regulacją wysokości i napięcia

Stół 500 Indoor zapewnia precyzyjny odskok. Gdy rozkładasz stół, słupki siatki rozkładają się automatycznie. Wybierz odpowiednią wysokość gry za pomocą pokrętła znajdującego się u podstawy siatki. Następnie wyreguluj napięcie poprzez proste pociągnięcie za sznurek i zablokowanie go zapinką. Mając dobrze wyregulowaną siatkę, można zacząć grę.

Łatwy system regulacji nóg stołu

Stół 500 Indoor posiada innowacyjny system ułatwiający regulację nóg. Wystarczy przekręcić pokrętło, aby bez wysiłku wypoziomować stół. Mechanizm regulacji jest niezależny od nogi, a jednocześnie nie ma bezpośredniego kontaktu z podłogą. Prosty i praktyczny.

Miejsce na 6 piłek

Stół 500 Indoor posiada miejsce do przechowywania piłek. Umieszczone po obu stronach stołu schowki pozwalają mieć piłki na wyciągnięcie ręki i rozpocząć grę w każdej chwili.

Bardzo pojemne schowki

W dwóch schowkach stołu 500 Indoor można przechowywać telefony, klucze i inne akcesoria, które mogłyby przeszkadzać podczas gry. Graj ze spokojną głową chowając w schowku swoje rzeczy osobiste.

Jakość odskoku jak w klubie

Blaty z płyty wiórowej o grubości 22 mm są odpowiednie do użytku klubowego. Stół nadaje się jednocześnie dla wymagających amatorów, którzy pragną grać w domu.

Szeroka rama dla lepszej stabilności

Szeroka rama o wysokości 50 mm zapewnia większą stabilność i płaskość powierzchni gry. Aluzinc® gwarantuje wytrzymałość i trwałość stołu.

Jedyny w swoim rodzaju system blokujący

Stół 500 Indoor posiada 16 punktów blokady. W pozycji do gry lub do przechowywania pozostaje idealnie stabilny na swoim miejscu. Ten opatentowany system zapewnia niezrównany poziom bezpieczeństwa, znacznie przekraczający wymagania prawne. Składany i rozkładany za pomocą łatwo dostępnego uchwytu, stół 500 Indoor posiada dodatkowe zabezpieczenie w postaci blokady pod kątem 65°, jeśli uchwyt nie jest przytrzymywany podczas rozkładania stołu.

Dwa hamulce

Nawet na pochyłej nawierzchni Twój stół pozostanie stabilny nie tylko podczas gry, ale także po złożeniu i podczas przechowywania. Dwa hamulce stołu 500 Indoor zapewniają, że po ich zaciągnięciu stół pozostaje nieruchomy.

Zabezpieczone rogi

Aby zaokrąglić narożniki i złagodzić ewentualne uderzenia o stół, w stole 500 Indoor zamontowano ochraniacze narożników. Twoje biodra podziękują Ci za wybór stołu z takim zabezpieczeniem.

Stół jest kompaktowy: zajmuje mniej miejsca i jest bardziej bezpieczny

System składania COMPACT TECHNOLOGY® zaprojektowany przez Cornilleau zmniejsza ryzyko przewrócenia się stołu, zapobiega przedostaniu się dzieci pomiędzy blaty, gdy są one w pozycji złożonej "do przechowywania" oraz ułatwia otwieranie i zamykanie stołu. Po złożeniu stół ma podwójną zaletę - zajmuje mało miejsca i pozwala uniknąć błędów w obsłudze.

Specjalne, podwójne koła indoorowe

Podwójne koła stołu 500 Indoor ułatwiają jego przemieszczanie po różnych powierzchniach indoorowych. Materiał i konstrukcja kół zapobiega ryzyku uszkodzenia miękkich podłóg, takich jak te w halach sportowych.

Wgrywanie