Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Strój jednoczęściowy do aquafitness damski Nabaiji Sofi

119,99 zł

Kolor:

Czarny / Granatowe indygo / Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Nasz zespół stworzył ten jednoczęściowy strój kąpielowy z szortami dla wszystkich kobiet, które uprawiają łagodną i umiarkowanie intensywną gimnastykę w wodzie.

Często nosisz szorty na strój kąpielowy? Postaw na nowość, strój kąpielowy z ramiączkami skrzyżowanymi na plecach i wszytym stanikiem zapewniającym dobre podtrzymanie, połączony z luźnymi szortami.

Kod produktu: 8677369

Podobne produkty

Zalety produktu

Podtrzymywanie biustu

Poczuj dobre podtrzymanie za sprawą wszytego stanika z elastycznej siatki.

Odporność na działanie chloru

Na zajęcia 1-2 razy w tygodniu, do 100 h użytkowania.

Pokrycie

Szorty połączone ze strojem osłaniają biodra i pośladki.

Opis produktu

DLACZEGO WAŻNE JEST, ABY NOSIĆ STRÓJ KĄPIELOWY Z PODTRZYMANIEM BIUSTU?

Ćwiczenia w wodzie wykonujesz w pozycji pionowej, dlatego biust narażony jest na liczne, mniejsze lub większe wstrząsy, i to niezależnie od budowy ciała czy wieku.
Podczas treningu piersi poddawane są ruchom, przesuwają się i mogą ważyć nawet 5-krotnie więcej. Stanik wszyty w kostium kąpielowy pozwala chronić biust przed wstrząsami. Oferujemy 3 typy podtrzymania, w zależności od intensywności sportowej aktywności.

POZIOMY PODTRZYMANIA W ZALEŻNOŚCI OD INTENSYWNOŚCI ĆWICZEŃ

Lekkie podtrzymanie: dostosowane do łagodnych ćwiczeń, podczas których niewiele przemieszczasz się w wodzie (łagodna gimnastyka, aquabike, wzmocnienie mięśni, aquajoga).
Umiarkowane podtrzymanie: dostosowane do dynamicznych ćwiczeń i przemieszczania się w wodzie (aquafitness, aquazumba, aquaboxing).
Mocne podtrzymanie: dostosowane do bardzo dynamicznych ćwiczeń z wieloma powtórzeniami (aquatrampolina, aquacrosstraining).
Dla dużych biustów zalecamy wybór mocnego podtrzymania.

W JAKI RODZAJ STANIKA WYPOSAŻONY JEST TEN STRÓJ?

ZINTEGROWANY STANIK Z ELASTYCZNEJ SIATKI: wszyty stanik z przeszyciami na miseczkach zapewnia objętość i takie ułożenie piersi, aby nie przesuwały się podczas ruchów. Silikonowana gumka znajdująca się pod biustem sprawia, że stanik pozostaje na swoim miejscu podczas ruchu.

KRÓJ PLECÓW

RAMIĄCZKA SKRZYŻOWANE NA PLECACH: skrzyżowane ramiączka nie przesuwają się, dzięki czemu łopatki pozostają odsłonięte. Podtrzymanie biustu też jest mocniejsze z ramiączkami w X.

DLACZEGO WARTO UPRAWIAĆ GIMNASTYKĘ W WODZIE LUB AQUAFTINESS?

Po zanurzeniu się w wodzie, ciało staje się lżejsze, a wszystkie ruchy są łatwiejsze, nawet jeśli woda stawia większy opór od powietrza i wymusza na mięśniach większą pracę. Mięśnie pracują bardziej intensywnie, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Zaletą gimnastyki w wodzie jest więc to, że są to ćwiczenia bez ryzyka urazów.
Nie wahaj się dłużej! To dobre dla ciała, serca, zdrowia i nastroju!

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Klin 82% Poliester, 18% Elastan Klin 100% Poliester Podszewka 76% Poliamid, 24% Elastan Druga podszewka 100% Poliamid

Ograniczenia

Niezalecany do użytku na zjeżdżalniach.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie