Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Strój jednoczęściowy do aquafitness damski Nabaiji Sofi

99,99 zł

Kolor:

Czarny / Bordowy / Różowobeżowy

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół stworzył ten 1-częściowy strój kąpielowy z dołem o kroju szortów dla kobiet, które uprawiają łagodną i umiarkowanie intensywną gimnastykę w wodzie.

Strój z szortami dobrze podtrzymuje biust podczas zajęć aquabike lub gimnastyki w wodzie? Strój Sofi, z ramiączkami skrzyżowanymi na plecach i stanikiem z elastycznej siatki będzie doskonały!

Kod produktu: 8677368

Podobne produkty

Zalety produktu

Podtrzymywanie biustu

Poczuj dobre podtrzymanie za sprawą wszytego stanika z elastycznej siatki.

Odporność na działanie chloru

Na zajęcia 1-2 razy w tygodniu, do 100 h użytkowania.

Pokrycie

Krój szortów osłania biodra i pośladki.

Zdjęcia

Strój jednoczęściowy do aquafitness damski Nabaiji Sofi
Strój jednoczęściowy do aquafitness damski Nabaiji Sofi
Strój jednoczęściowy do aquafitness damski Nabaiji Sofi

Opis produktu

DLACZEGO WAŻNE JEST, ABY NOSIĆ STRÓJ KĄPIELOWY Z PODTRZYMANIEM BIUSTU?

Ćwiczenia w wodzie wykonujesz w pozycji pionowej, dlatego biust narażony jest na liczne, mniejsze lub większe wstrząsy, i to niezależnie od budowy ciała czy wieku.
Podczas treningu piersi poddawane są ruchom, przesuwają się i mogą ważyć nawet 5-krotnie więcej. Stanik wszyty w kostium kąpielowy pozwala chronić biust przed wstrząsami. Oferujemy 3 typy podtrzymania, w zależności od intensywności sportowej aktywności.

POZIOMY PODTRZYMANIA W ZALEŻNOŚCI OD INTENSYWNOŚCI ĆWICZEŃ

Lekkie podtrzymanie: dostosowane do łagodnych ćwiczeń, podczas których niewiele przemieszczasz się w wodzie (łagodna gimnastyka, aquabike, wzmocnienie mięśni, aquajoga).
Umiarkowane podtrzymanie: dostosowane do dynamicznych ćwiczeń i przemieszczania się w wodzie (aquafitness, aquazumba, aquaboxing).
Mocne podtrzymanie: dostosowane do bardzo dynamicznych ćwiczeń z wieloma powtórzeniami (aquatrampolina, aquacrosstraining).
Dla dużych biustów zalecamy wybór mocnego podtrzymania.

W JAKI RODZAJ STANIKA WYPOSAŻONY JEST TEN STRÓJ?

ZINTEGROWANY STANIK Z ELASTYCZNEJ SIATKI: wszyty stanik z przeszyciami na miseczkach zapewnia objętość i takie ułożenie piersi, aby nie przesuwały się podczas ruchów. Silikonowana gumka znajdująca się pod biustem sprawia, że stanik pozostaje na swoim miejscu podczas ruchu.

KRÓJ PLECÓW

RAMIĄCZKA SKRZYŻOWANE NA PLECACH: skrzyżowane ramiączka nie przesuwają się, dzięki czemu łopatki pozostają odsłonięte. Podtrzymanie biustu też jest mocniejsze z ramiączkami w X.

DLACZEGO WARTO UPRAWIAĆ GIMNASTYKĘ W WODZIE LUB AQUAFTINESS?

Po zanurzeniu się w wodzie, ciało staje się lżejsze, a wszystkie ruchy są łatwiejsze, nawet jeśli woda stawia większy opór od powietrza i wymusza na mięśniach większą pracę. Mięśnie pracują bardziej intensywnie, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Zaletą gimnastyki w wodzie jest więc to, że są to ćwiczenia bez ryzyka urazów.
Nie wahaj się dłużej! To dobre dla ciała, serca, zdrowia i nastroju!

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Klin 82% Poliester, 18% Elastan Podszewka 76% Poliamid, 24% Elastan Druga podszewka 100% Poliamid Klin 100% Poliester

Ograniczenia

Niezalecany do użytku na zjeżdżalniach.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie