nabaiji

STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI

4,8 (21)

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Ciemny niebieski petrol

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół stworzył ten 1-częściowy strój kąpielowy na rekreacyjne zajęcia gimnastyki w wodzie.

Szukasz stroju w stylu retro, który podkreśla sylwetkę i podtrzymuje biust? Wybierz model Mary, z wyjmowanymi wkładkami i regulacją ramiączek. Dostępny do rozmiaru 56.

Kod produktu: 8577802

  • Podtrzymywanie biustu

    Poczuj dobre podtrzymanie za sprawą wszytego stanika z wyjmowanymi wkładkami.

  • Odporność na działanie chloru

    Na zajęcia 1-2 razy w tygodniu, do 100 h użytkowania.

  • Regulowany

    Dostosuj dopasowanie i podtrzymanie za pomocą regulowanych ramiączek.

  • Pokrycie

    Bardzo niskie wycięcia zapewniają retro wygląd.

STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY DO GIMNASTYKI W WODZIE MARY DAMSKI

Dlaczego ważne jest, aby nosić strój kąpielowy z podtrzymaniem biustu?

Ćwiczenia w wodzie wykonujesz w pozycji pionowej, dlatego biust narażony jest na liczne, mniejsze lub większe wstrząsy, i to niezależnie od budowy ciała czy wieku.
Podczas treningu piersi poddawane są ruchom, przesuwają się i mogą ważyć nawet 5-krotnie więcej. Stanik wszyty w kostium kąpielowy pozwala chronić biust przed wstrząsami. Oferujemy 3 typy podtrzymania, w zależności od intensywności sportowej aktywności.

Poziomy podtrzymania w zależności od intensywności ćwiczeń

Lekkie podtrzymanie: dostosowane do łagodnych ćwiczeń, podczas których niewiele przemieszczasz się w wodzie (łagodna gimnastyka, aquabike, wzmocnienie mięśni, aquajoga).
Umiarkowane podtrzymanie: dostosowane do dynamicznych ćwiczeń i przemieszczania się w wodzie (aquafitness, aquazumba, aquaboxing).
Mocne podtrzymanie: dostosowane do bardzo dynamicznych ćwiczeń z wieloma powtórzeniami (aquatrampolina, aquacrosstraining).
Dla dużych biustów zalecamy wybór mocnego podtrzymania.

W jaki rodzaj stanika wyposażony jest ten strój?

STANIK Z WYJMOWANYMI WKŁADKAMI:
Stanik z wyjmowanymi wkładkami ogranicza ruchy biustu. Podtrzymanie zapewnia podszewka i gumka pokryta silikonem, która gwarantuje, że stanik pozostanie na swoim miejscu podczas ruchu. Wkładki pozwalają modelować kształt piersi i można je wyjąć w dowolnej chwili.

Krój pleców

PLECY W KSZTAŁCIE "U":
Plecy w kształcie U ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Polecamy dla większych rozmiarów, ponieważ zakładanie jest łatwiejsze na wysokości bioder i podczas zakładania ramiączek.

Skład

Materiał główny 70% Poliamid, 30% Elastan Podszewka 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan

Ograniczenia

Niezalecany do użytku na zjeżdżalniach.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie