Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY PŁYWACKI TAÏS ETHN DAMSKI

89,99 zł

Kolor:

Czarny / Fioletowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy ten kobiecy jednoczęściowy strój kąpielowy dla pływaczki uczącej się pływać i pragnącej czerpać korzyści z aktywności w wodzie.

Szukasz stroju do swobodnego pływania? Ten strój z plecami w H i szerokimi ramiączkami pozostaje na swoim miejscu podczas ruchu, a wszyty stanik z wyjmowanymi wkładkami pozwala dopasować go do potrzeb.

Kod produktu: 8546338

Podobne produkty

Zalety produktu

Odporność na działanie chloru

Do 100 h użytkowania: polecany do okazjonalnego użytku.

Stabilność

Plecy w H, szerokie ramiączka i wbudowany stanik z wyjmowanymi wkładkami.

Zdjęcia

STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY PŁYWACKI TAÏS ETHN DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY PŁYWACKI TAÏS ETHN DAMSKI
STRÓJ JEDNOCZĘŚCIOWY PŁYWACKI TAÏS ETHN DAMSKI

Opis produktu

TWOJA AKTYWNOŚĆ

Pływanie początkujące: kobieta na poziomie początkującym, która uczy się pływać, potrzebuje swobody i wygody. Poszukuje ona przede wszystkim aktywności fizycznej powiązanej z wodą, dla jej korzystnego wpływu na samopoczucie i zdrowie. Dla niej Nabaiji proponuje duży wybór kostiumów kąpielowych, które umożliwiają pływanie w strojach do tego przeznaczonych, ale odpowiadających także wymogom jej sylwetki.

PODTRZYMANIE BIUSTU

Ten strój posiada wewnętrzny stanik z wyjmowanymi wkładkami.

KRÓJ

Plecy w "H": kostium pływacki musi przede wszystkim zapewniać komfort, aby umożliwić swobodne wykonywanie ruchów, nie ograniczając ich i nie raniąc ciała. Dlatego ważne jest, aby przyłożyć dużą wagę do wyboru kroju pleców kostiumu kąpielowego.Plecy w "H" ułatwiają zakładanie i zapewniają dobre podtrzymanie, aby strój nie powodował dyskomfortu podczas pływania. Zalecany dla większych rozmiarów, ponieważ zakładanie jest łatwe po włożeniu go na biodra.

MATERIAŁ

Główny materiał: 82% poliester, 18% elastan. Nasi inżynierowie stworzyli materiał na bazie poliestru i zastąpili włókna elastanu, włóknami PBT, które dają elastyczność konieczną do zapewnienia wygody, a przede wszystkim, są odporne na chlor. Włókno PBT ma także tę zaletę, że szybko schnie. Traci wytrzymałość jedynie od 3 do 4% przez okres trwałości produktu. Inna zaleta: Kolory są trwalsze, nawet te jaskrawe.

OGRANICZENIA UŻYTKOWANIA

Niezalecany do użytku na zjeżdżalniach.

Dlaczego mój strój pływacki nie ma naklejki higienicznej?

Od 2022 r. wszystkie damskie stroje pływackie tworzone przez Decathlon są produkowane bez plastikowej naklejki. Gdyby ułożyć wszystkie naklejki w jednej linii, co roku zaoszczędzimy 940 km plastiku!
Ta ważna decyzja opiera się silnie na idei ochrony naszej planety i ograniczania zużycia plastiku.
Uczyńmy z tej odpowiedzialności wspólne zobowiązanie - gdy przymierzasz strój pływacki, zakładaj go na własną bieliznę.

Skład

Butelka 80% Poliamid, 20% Elastan Wyściółka stanika - materiał zewnętrzny 82% Poliester, 18% Elastan Ustnik 100% Poliamid Powłoka spodnia 100% Poliester

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie