Media 0
Media 1
wedze

Szkła do gogli narciarskich dla dorosłych i dzieci Wedze S 900 I

94,99 zł

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nie musisz już zastanawiać się nad wyborem gogli w zależności od pogody. Nasi inżynierowie proponują rozwiązanie w postaci wymiennych szkieł do modelu G 900 I.

Wymienne szkła do gogli. Jazda na nartach przy ładnej lub brzydkiej pogodzie: wybór należy do Ciebie.

Kod produktu: 8576896

  • Ochrona przeciwsłoneczna

    100% anty-UV. Wymienne, brązowe szkła na ładną pogodę.

  • Kompatybilność

    Wymienne szkła do gogli G 900 I.

  • Łatwe użytkowanie

    System na magnes: szybki i łatwy w użyciu.

Ochrona przeciwsłoneczna

Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Szkła S3 SUN - Funkcja wymiennych szkieł

S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które pozwala zachować odpowiednią widoczność w miejscach zacienionych i pod koniec dnia, gdy słońce jest mniej ostre. Szkła nie są odporne na zarysowania.

Zaokrąglone szkła

Szkła o zaokrąglonym kształcie. Wykonane z wtryskiwanego, bardzo odpornego na uderzenia poliwęglanu. Najbardziej wytrzymałe w naszej ofercie.

Kolorowe szkła flash

Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkła gogli narciarskich (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
Uwaga! Szkła nie są odporne na zarysowania.

CE - Norma EN-174 i ANSI

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

2 rozmiary

Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy. Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

Optymalne pole widzenia

Istnieje pionowe i poziome pole widzenia. Gogle G 900 mają OPTYMALNE, najlepsze pole widzenia.

Skład

Soczewka 100% Poliwęglan (PC)

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Wgrywanie