Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Najlepiej oceniany

Tabletki do dezynfekcji wody Javel Aqua

24,99 zł 1,25 zł/pce

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Tabletki rozpuszczalne do uzdatniania wody Javel® AQUA przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, podczas podróży, której pochodzenie jest nieznane.

Eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Po ich zastosowaniu woda jest bezpieczna do picia i przyrządzania posiłków, mycia zębów.

Kod produktu: 8610106

Podobne produkty

Zalety produktu

Skład

Zestaw zawiera: 1 opakowanie po 20 szt.

Opis produktu

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie - Produkt określony jest wg norm europejskich EN (12931,12933) jako substancja chemiczna do puryfikacji wody pitnej w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (cholera, tyfus, czerwonka, zaburzenia jelitowe), substancja aktywna NaDCC polecana jest przez WHO w „Wytycznych dotyczących jakości wody pitnej”.
Przed zastosowaniem przeczytaj informacje producenta i stosuj zgodnie z zaleceniami.

Zastosowanie

1 tabletkę należy rozpuścić w 1 litrze wody i odczekać 30 minut przed spożyciem
nie wolno połykać tabletek i należy chronić je przed dziećmi.

Ważne informacje

Woda do picia lub do płukania owoców zgodnie z zaleceniami WHO powinna zawierać 5 mg aktywnego chloru w 1 litrze. Należy pamiętać, iż mętność wody zmniejsza skuteczność dezynfekcyjną. Woda silnie zanieczyszczona, mętna (powyżej 20 NTU) wymaga uprzedniej filtracji przez warstwę tkaniny, waty lub ligniny przed dokonaniem puryfikacji lub z braku możliwości filtracji – zwiększonej dawki substancji dezynfekcyjnej i dłuższego czasu działania.

Środki ostrożności

Chronić przed dziećmi. Środek szkodliwy po połknięciu. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie lub etykietę. Działa drażniąco na oczy i drogi oddechowe. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody. Wilgotne tabletki mogą spowodować odbarwienie odzieży.

Porady dotyczące przechowywania

Środek przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnym opakowaniu.

Opinie

Wgrywanie