nyamba

Taśma elastyczna fitness Domyos miniband 5 kg

Kod produktu: 8645654

0,0 (473)

19,99 zł

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Taśma elastyczna o lekkim oporze (5 kg) pozwala ćwiczyć wszystkie partie ciała. Dzięki antypoślizgowym paskom nie przesuwa się: nie musisz przerywać treningu.

  Taśma, którą łatwo zabrać w dowolne miejsce i którą łatwo utrzymać w czystości. Wypierz ją ręcznie lub w pralce, ustawiając program do tkanin delikatnych, aby przywrócić jej świeżość po treningu.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Przyczepność

   Nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń dzięki antypoślizgowym paskom.

  • Łatwość konserwacji

   Prać ręcznie lub w pralce (program "delikatny"): koniec brzydkich zapachów!

  Dlaczego warto wybrać nasze taśmy elastyczne miniband?

  Guma fitness pozwala ćwiczyć z oporem bez podnoszenia dużych ciężarów. Chronisz w ten sposób stawy. Opór jest progresywny i rośnie w miarę rozciągania. Taśmy miniband o długości od 25 do 30 cm zostały zaprojektowane z myślą o mniejszym zakresie ruchów. Lekkie rozciągnięcie generuje poziom napięcia odpowiedni do tego, by skutecznie pobudzić mięśnie do pracy.

  Do czego służy opór taśmy elastycznej?

  Opór taśmy fitness miniband to odpowiednik ciężaru, który "podnosisz", rozciągając ją. Im większy opór, tym większy wysiłek musisz włożyć w ćwiczenie. W efekcie mocniej pobudzasz do pracy mięśnie, co przekłada się na lepsze rezultaty.

  Jakie są wymiary tej taśmy miniband?

  Wymiary taśmy miniband:
  - szerokość 4,5 cm,
  - grubość 0,2 cm.

  Waga: tylko 32 g.

  Jak ćwiczyć z taśmą miniband o oporze 5 kg?

  Zaczynasz treningi fitness? Opór light (5 kg) jest doskonałym sprzymierzeńcem, który pomoże Ci rzeźbić ciało w kompletny sposób. Nawet najbardziej doświadczone osoby mogą używać tej taśmy do ćwiczeń na górne partie ciała. Kiedy poczujesz, że jesteś w stanie przejść na wyższy poziom wtajemniczenia, wybierz taśmę o większym oporze, aby wyzwania, jakie sobie stawiasz, były coraz bardziej stymulujące.

  Dobrze przylegająca taśma miniband: dlaczego?

  Podczas treningu musisz skupić się na wykonywanych ruchach, a nie na sprawdzaniu, czy taśma cały czas jest na swoim miejscu. Aby zapobiec powodującemu dekoncentrację ześlizgiwaniu się, zastosowaliśmy w niej dobrze przylegający materiał. Zatem bez obaw: miniband ani drgnie!

  Skład

  Materiał główny: 52,8% poliamidu, 41,2% poliestru, 6% elastodienu.

  Gwarancja

  2 lata

  Skład

  Materiał główny 52.8% Poliamid, 41.2% Poliester, 6% Elastodien

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończonym treningu taśmę elastyczną należy przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu. Unikać przechowywania w pobliżu źródeł ciepła.

  Ograniczenia

  Wyłącznie do użytku prywatnego.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość taśmy elastycznej, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że taśma wyprodukowana jest z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

  Zatwierdzony przez

  "Prowadząc zajęcia, wykorzystuję tę taśmę do ćwiczeń na pośladki. Moje klientki ją uwielbiają!" - Jean-Michel, trener w Domyos Fitness Club.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie