nyamba

Taśma elastyczna fitness Domyos miniband 7 kg

Kod produktu: 8645657

0,0 (535)

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zwiększ dynamikę treningu, ćwicząc z taśmą miniband o największym w tej kolekcji oporze wynoszącym 7 kg. Paski antypoślizgowe zapewniają trzymanie i komfort.

  Praktyczna i łatwa w pielęgnacji taśma miniband ułatwia Ci życie. Pranie ręczne lub w pralce (program do tkanin delikatnych) przywraca jej blask po każdym treningu.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Przyczepność

   Nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń dzięki antypoślizgowym paskom.

  • Łatwość konserwacji

   Prać ręcznie lub w pralce (program "delikatny"): koniec brzydkich zapachów!

  Dlaczego warto używać taśm elastycznych miniband?

  Gumy oporowe fitness to alternatywa pozwalająca trenować bez dużych obciążeń i chronić w ten sposób stawy. Przy rosnącym oporze każdy ruch staje się wyzwaniem. Taśmy miniband, które są krótsze (25 - 30 cm), pozwalają ćwiczyć z chirurgiczną precyzją w ramach mocno ukierunkowanego treningu. Stymuluj swoje mięśnie dzięki optymalnemu napięciu i obserwuj efekty!

  Do czego służy opór taśmy elastycznej?

  Opór taśmy elastycznej miniband odpowiada ciężarowi, jaki musisz "podnieść" przy każdym ruchu, a więc wyzwanie, któremu musisz podołać. Większy opór mocniej pobudza mięśnie do pracy, stwarzając dodatkową okazję do tego, by robić postępy i osiągać sportowe cele. Jesteś gotowy(-a) podjąć to wyzwanie?

  Jakie są wymiary tej taśmy miniband?

  Wymiary taśmy miniband:
  - długość 35 cm,
  - szerokość 4,5 cm,
  - grubość 0,2 cm.

  Waga: tylko 40 g.

  Jak ćwiczyć z taśmą miniband o oporze 7 kg?

  Miniband 7 kg to nasz model o największym oporze. Taśma zakwalifikowana jako "strong" zalecana jest dla doświadczonych sportowców, do ćwiczeń na dolne partie ciała, takich jak przysiady czy wypady nóg. Aby trening był bardziej zrównoważony, włącz do niego również pracę nad górnymi partiami ciała, używając taśmy o mniejszym oporze (5 kg lub 6 kg).

  Dobre przyleganie dla maksymalnej koncentracji

  W trakcie treningu pot i wykonywane ruchy mogą powodować ześlizgiwanie się taśm elastycznych miniband. Aby temu zapobiec i pozwolić Ci skupić się bardziej na ćwiczeniach niż na ułożeniu taśmy, zastosowaliśmy w niej dobrze przylegający materiał.

  Skład

  Materiał główny: 49,3% poliamidu, 40% poliamidu, 10,7% elastodienu.

  Gwarancja

  2 lata

  Skład

  Materiał główny 49.3% Poliamid, 40% Poliester, 10.7% Elastodien

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończonym treningu taśmę elastyczną należy przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu. Unikać przechowywania w pobliżu źródeł ciepła.

  Ograniczenia

  Wyłącznie do użytku prywatnego, w pomieszczeniu.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość taśmy elastycznej, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że taśma wyprodukowana jest z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

  Zatwierdzony przez

  "Prowadząc zajęcia, wykorzystuję tę taśmę do ćwiczeń na pośladki. Moje klientki ją uwielbiają!" - Jean-Michel, trener w Domyos Fitness Club.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie