quechua

Termos turystyczny Quechua 900 nierdzewny 0,8 l

Kod produktu: 8554867

0,0 (5139)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Niebieski petrol

Otrzymaj +70 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysyłane przez Decathlon

Darmowy zwrot

    Chcesz przechowywać ciepłe lub zimne napoje przez kilka godzin?Nasi projektanci zaprojektowali ten solidny termos dla Ciebie.

    Termos trzyma zimną lub ciepłą temperaturę. O wiele lżejszy niż klasyczny termos. Korek z wbudowanym sitkiem i blokadą.

    Kup razem z

    Podobne produkty

    Właściwości izotermiczne

    Zachowuje ciepłe napoje przez 1 dzień (23 godziny) | Norma ISO12546-1

    Łatwe użytkowanie

    Otwieranie jedną ręką, korek blokowany z uchwytem. stal nierdzewna. 370 g.

    Solidność

    Podwójna nierdzewna ścianka 18/8 (304) z próżnią w środku.

    Łatwość konserwacji

    Łatwe czyszczenie dzięki odkręcanemu korkowi. Wewnętrzne ścianki nierdzewne.

    Naprawa

    Szybko otwierany korek 500 dostępny w sprzedaży na sztuki (kod 8575855).

    Test trzymania ciepła

    Przetestowaliśmy ten produkt w laboratorium zgodnie z normą EN 12546-2, w temperaturze 20°C, przy pełnym napełnieniu. Czas przejścia od temp. 95°C do 50°C (temperatura picia uznawana za wystarczająco ciepłą do picia) wynosi 23 godziny.

    Sekret termosu

    Podwójna ścianka ze stali nierdzewnej z próżnią w środku blokuje ciepło poprzez przewodzenie i konwekcję. Cienka warstwa miedzi ogranicza wymianę ciepła przez promieniowanie.
    Kilka wskazówek, jak poprawić izotermiczność: napełnij termos gorącą wodą na 5 minut, następnie zastąp wodę gorącym płynem i zamknij termos. Im bardziej napełniony jest termos, tym lepiej trzyma temp.
    Uważaj, ponieważ termos dobrze trzyma ciepło, płyny pozostaną gorące przez długi czas.

    Funkcje

    Korek otwiera się poprzez naciśnięcie białego przycisku z napisem "PRESS". Na czas transportu, można zablokować korek przesuwając biały przycisk w dół. Pojawi się wtedy czerwone pole potwierdzające blokadę. Korek posiada wbudowany sitko umożliwiające filtrowanie żywności np. owoców lub dużych liści herbaty.Nie nadaje się do drobnoliściastej herbaty.

    Rady dotyczące użytkowania

    Produkt można myć w zmywarce (korpus + korek). Należy uważać, aby nie zgubić uszczelek korka. Pozostawić do wyschnięcia z otwartym korkiem. Uszczelkę, znajdującą się w górnej części korka, można wyjąć i umyć. Następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

    Pierwsze użycie

    Przed pierwszym użyciem wypłucz 3 razy cały produkt w czystej wodzie.

    Materiały i przepisy

    Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA). Korpus - inox 18/8 (304) - bezpieczny w kontakcie z żywnością. Korek - polipropylen wytrzymały na ciepło i uderzenia.

    Wymiary i waga

    Pojemność: 0,8 l.
    Wymiary: Ø 8,2 cm x 26,5 cm
    Waga: 366 g (korpus 320 g i korek 46 g)
    Dostępne pojemności 0,5 l / 0,8 l / 1 l

    KONCEPCJA PRODUKTÓW: NASZE KNOW-HOW

    Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii.
    Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

    Gwarancja

    5

    Waga

    0.37 kg

    Skład

    Korpus butelki: 100.0% Stal nierdzewna Pokrywka: 81.0% Polipropylen, 8.0% Silikon, 10.0% Poliamid, 1.0% Stal nierdzewna

    Porady dotyczące przechowywania

    Umyć i wysuszyć przed schowaniem. Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

    Ograniczenia

    Nie wkładać do mikrofali, zamrażalnika.

    Testy

    Produkt jest testowany zgodnie z 3 protokołami
    1/ Do produktu wlewa się wodę o temp. 95°C, zamyka się go i umieszcza w suszarce o temp. 20°C. Temp. płynu spada do 74°C po upływie 6 godz., do 62°C po 12, 48°C po 24 godz.
    2/ Do produktu wlewa się wodę o temp. 95°C, zamyka się go i umieszcza w suszarce o temp. 5°C. Temp. płynu spada do 60°C po 5 godz. i 20 min.
    3/ Do produktu wlewa się wodę o temp. 5°C, zamyka się go i umieszcza w suszarce o temp. 32°C. Temp. płynu wzrasta do 15°C po 16,5 godz.

    Zatwierdzony przez

    Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki.
    Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.