1/9
subea

Torba nurkowa na kółkach Subea 120 l

Kod produktu: 8578503

629,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +600 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzona przez nasz zespół ekspertów dla nurka, do transportu całości sprzętu nurkowego i swoich rzeczy, na tygodniowe i dłuższe wyjazdy.

Torba nurkowa idealna na tygodniowy (lub dłuższy) wyjazd, zabierając cały sprzęt dla jednej lub dwóch osób.

  • Modularność

    Przegroda na sprzęt i druga na rzeczy osobiste.

  • Trwałość

    Niezwykle wytrzymała na uderzenia skorupa, do ochrony sprzętu.

  • Odporny na wodę morską

    Suwak z wtryskiwanego plastiku z metalowym języczkiem, odporny na sól.

Torba nurkowa na kółkach Subea 120 l
Torba nurkowa na kółkach Subea 120 l

Termoformowana osłona do ochrony delikatnego sprzętu

Termoformowana, sztywna osłona chroni najbardziej delikatne elementy sprzętu nurkowego. Waga jest minimalna jak na sztywną torbę o pojemności 120 l: 4,2 kg.Idealnie jest ułożyć na dnie torby najbardziej delikatny sprzęt, jak automaty, komputer nurkowy, jacket i położyć na nich piankę nurkową. Kieszenie boczne i przednia są odizolowane za pomocą wodoodpornego tworzywa. Jest to idealne, aby schować dokumenty lub książeczkę nurkową.

Wewnętrzna wodoodporna kieszeń

Główna kieszeń, oraz kieszeń na klapie są z wodoodpornego materiału, aby umożliwić lepszą organizację rzeczy w torbie. Po włożeniu mokrych rzeczy nurkowych do torby, rzeczy na zmianę schować można do kieszeni w klapie, dzięki czemu będą suche. Idealne rozwiązanie na podróż lub jednodniowe wyprawy nurkowe. Duża przegroda pozwala także ograniczyć ociekanie rzeczy z wody, np do wnętrza samochodu.

Kompaktowość i ochrona zawartości

W torbie znajduje się sztywna podkładka, którą należy ułożyć na dnie przed wypełnieniem torby. Następnie należy umieścić metalowy element "U" w przewidzianym do tego celu rzepie. Podkładka usztywnia dno torby, aby lepiej chronić rzeczy podczas transportu. Pozwala to również zyskać miejsce, kiedy torba jest pusta i ułatwia jej schowanie (na przykład pod łóżkiem).

Wymiary i waga torby

Długość: 85 cm.
Szerokość: 43 cm.
Wysokość: 37 cm.
Waga: 4,2 kg.

Suwak z wtryskiwanego plastiku

Suwaki tej torby są z wtryskiwanego plastiku, a języczek suwaka w górnej kieszeni z metalu.
Dzięki temu suwaki są dużo bardziej odporne na działanie soli i nie korodują, co może zdarzyć się w przypadku suwaków metalowych. Ponadto piasek nie blokuje suwaka, co zapobiega zniszczeniu zamka. To wszystko sprawia, że suwak jest bardziej wytrzymały na wpływy otoczenia.

Jak mierzona jest pojemność toreb SUBEA?

Pojemność mierzona jest za pomocą standardowej metody: wykorzystujemy małe piłeczki do wypełnienia zarówno głównej przegrody, jak i wszystkich kieszeni. Następnie przesypujemy piłeczki do pojemnika z miarką, dzięki czemu możemy poznać pojemność w litrach.

Gwarancja

Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Powłoka 60% Polipropylen, 30% Octan etylenowo-winylowy, 10% Węglan wapnia Podszewka 100% Poliester Pas 100% Polipropylen

Testy

Stworzone i przetestowane przez nasz zespół i naszego partnera technicznego w Hendaye (Francja).

Zatwierdzony przez

Nasz partner techniczny: PlanetOcean (5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI) zlokalizowane w Water Sports Center by Decathlon w Hendaye - Francja. Centrum korzysta ze sprzętu SUBEA przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów SUBEA: od fazy projektowej z zespołem SUBEA (szefowie produktu, designerzy i inżynierowie), po długoterminowe testy użytkowania z pomocą nurków z bazy (od początkujących po instruktorów szkolących się przez cały rok).

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie