Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15
Media 16
Media 17
Media 18
Ecodesign

Walizka sportowa Kipsta Essential 70L

219,99 zł

Kolor:

Szary / Czarny

Rozmiar: 70 l

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci - piłkarze zaprojektowali tę 70-litrową torbę podróżną z kieszenią na buty, aby ułatwić sportowcom (i nie tylko) przemieszczanie się.

Chcesz wygodniej przechowywać lub przewozić swój sprzęt sportowy? Nasz zespół specjalnie dla Ciebie zaprojektował tę wytrzymałą i praktyczną torbę na kółkach o pojemności 70 l.

Kod produktu: 8560679

Podobne produkty

Zalety produktu

Pojemność

Pojemność 70 litrów. Wymiary: 67 x 35 x 27 cm

Przegrody

3 przegrody optymalizują przechowywanie. (2 główne, 1 mniejsza).

Solidność

Testy w laboratorium: wytrzymałość na obciążenie i intensywne użytkowanie kółek.

Stabilność

Usztywniający system zapewnia pionowe ustawienie torby.

Przewiewność

Otwory wentylacyjne w kieszeni na buty.

Ustawienia osobiste

Kieszeń na etykietkę do wpisania danych umożliwiających rozpoznanie torby.

Ecodesign

Barwimy tylko 50% włókien ograniczając wpływ na środowisko.

Zdjęcia

Walizka sportowa Kipsta Essential 70L
Walizka sportowa Kipsta Essential 70L

Opis produktu

Projekt

Przewożenie dużej ilości sprzętu wymaga organizacji. Dlatego postanowiliśmy opracować torbę z przegrodami zapewniającymi sprytne rozwiązania. Przegrodę główną można podzielić na 2 części, aby oddzielić zabrudzone buty od pozostałych rzeczy. Elastyczne, podtrzymujące paski zabezpieczają wyprasowane ubrania, gdy stawiasz torbę pionowo. Torba posiada też mniejszą, centralną kieszeń na rzeczy osobiste.

Ekologiczne rozwiązania - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 10%.

Wymiary i waga

wysokość = 27 cm
długość = 67 cm
szerokość = 35 cm
2,93 kg

Testy w laboratorium

Ta torba została poddana testom na hydrofobowość, obciążenie, prowadzenie na kółkach (32 km) i odbarwienie. Ich celem było sprawdzenie zdolności produktu do zachowania kształtu, koloru, odporności na drobny deszcz i wytrzymałości podczas noszenia. Te testy są regularnie wykonywanie przez różne laboratoria. Pozwalają one potwierdzić nam, że nasz produkt spełnia nasze wymogi przez cały okres jego powstawania.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteśmy osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, wszyscy musimy przenosić nasz sprzęt sportowy podczas podróży lub podczas zajęć sportowych. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę toreb ESSENTIAL z różnymi możliwościami noszenia i niezbędnymi przegródkami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz wykonujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test toczenia z przeszkodami, aby zagwarantować długowieczność kółek.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?
Komórka Certyfikująca Kipsty to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów badań praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji produktu | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie