kipsta

Walizka sportowa Kipsta Essential 70 litrów

Kod produktu: 8753744

269,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 70 l

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci - piłkarze zaprojektowali tę 70-litrową torbę podróżną z kieszenią na buty, aby ułatwić sportowcom (i nie tylko) przemieszczanie się.

Chcesz wygodniej przechowywać lub przewozić swój sprzęt sportowy? Nasz zespół specjalnie dla Ciebie zaprojektował tę wytrzymałą i praktyczną torbę na kółkach o pojemności 70 l.

 • Pojemność

  Pojemność 70 litrów. Wymiary: 67 x 35 x 27 cm

 • Wiele przegródek

  3 przegrody optymalizują przechowywanie. (2 główne, 1 mniejsza).

 • Trwałość

  Testy w laboratorium: wytrzymałość na obciążenie i intensywne użytkowanie kółek.

 • Stabilność

  Usztywniający system zapewnia pionowe ustawienie torby.

 • Przewiewność zawartości

  Otwory wentylacyjne w kieszeni na buty.

 • Ustawienia osobiste

  Kieszeń na etykietkę do wpisania danych umożliwiających rozpoznanie torby.

Projekt

Przewożenie dużej ilości sprzętu wymaga organizacji. Dlatego postanowiliśmy opracować torbę z przegrodami zapewniającymi sprytne rozwiązania. Przegrodę główną można podzielić na 2 części, aby oddzielić zabrudzone buty od pozostałych rzeczy. Elastyczne, podtrzymujące paski zabezpieczają wyprasowane ubrania, gdy stawiasz torbę pionowo. Torba posiada też mniejszą, centralną kieszeń na rzeczy osobiste.

Ekoprojekt - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 10%.

Wymiary i waga

wysokość = 27 cm
długość = 67 cm
szerokość = 35 cm
2,93 kg

Testy w laboratorium

Ta torba została poddana testom na hydrofobowość, obciążenie, prowadzenie na kółkach (32 km) i odbarwienie. Ich celem było sprawdzenie zdolności produktu do zachowania kształtu, koloru, odporności na drobny deszcz i wytrzymałości podczas noszenia. Te testy są regularnie wykonywanie przez różne laboratoria. Pozwalają one potwierdzić nam, że nasz produkt spełnia nasze wymogi przez cały okres jego powstawania.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci. Regularnie wyjmować zawartość, aby uniknąć powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test toczenia z przeszkodami, aby zagwarantować długowieczność kółek.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie