kipsta

Torba sportowa Kipsta Academic 75L

4,8 (4)

169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 70 l

Jak wybrać rozmiar?
Otrzymaj +169 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana do wygodnego przemieszczania się z rzeczami sportowymi. Sztywny, hydrofobowy spód oraz pomysłowe kieszenie.

Potrzebujesz wygodnej torby sportowej na mecze i turnieje? Ta torba została tak opracowana, aby po grze wietrzyły się w niej buty. Wyjmowana mata podłogowa gwarantuje czyste miejsce do zmiany stroju.

Kod produktu: 8539044

 • Pojemność

  Pojemność: 75 litrów. Wymiary torby po rozłożeniu: 65 x 36 x 32 cm.

 • Wiele przegródek

  Łatwa organizacja rzeczy dzięki 6 przegrodom (w tym 4 głównym).

 • Przewiewność zawartości

  Przewiewna kieszeń na buty ułatwia szybkie schnięcie.

 • Trwałość

  Materiał odporny na przetarcia i obciążenie. Produkt testowany w laboratorium.

 • Ecodesign

  Barwimy tylko 50% włókien ograniczając tym samym nasz wpływ na środowisko.

Torba sportowa Kipsta Academic 75L
Torba sportowa Kipsta Academic 75L
Torba sportowa Kipsta Academic 75L
Torba sportowa Kipsta Academic 75L

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ACADEMIC?

Gamę produktów ACADEMIC stworzyliśmy, aby odpowiedzieć na potrzeby graczy potrzebujących praktycznej torby do wygodnego przenoszenia rzeczy sportowych. Chcieliśmy również ułatwić życie sportowcom przebierającym się czasami w wilgotnej lub brudnej szatni, proponując torby z dnem, które nie wchłania szybko wody i które można łatwiej wyczyścić.

Wygodne przebieranie się lub noszenie torby

Aby umożliwić Ci zmianę odzieży w czystym miejscu, dodaliśmy piankową matę, która chroni przed brudem i wilgocią. Można ją wyjąć.Antypoślizgowe, wyściełane szelki do noszenia na ramieniu zapobiegają zsuwaniu się torby.

Projekt torby sportowej Academic 75L

Nasi projektanci i zarazem piłkarze stworzyli tę torbę, aby zapewnić jak największą wygodę średnio zaawansowanym sportowcom. Spełnia ich potrzeby tak w szatni, jak i podczas transportu rzeczy sportowych. Torba wyposażona w antypoślizgowy system, który ogranicza zsuwanie się z ramienia podczas noszenia. Dodatkowo, wyjmowana mata chroni stopy przed brudem i wilgocią w szatni. I w końcu, pomysłowa, przewiewna kieszeń na buty ułatwia ich schnięcie po meczu.

Wymiary i waga

Wymiary torby po rozłożeniu: 65 x 36 x 32 cm.
Waga: 1214 gramów.

Testy w laboratorium

Ta torba została dokładnie przetestowana, aby sprawdzić jej zdolność do utrzymywania kształtu i koloru, odporność na ścieranie, hydrofobowość i wytrzymałość podczas transportu.

Ekoprojekt - barwienie dwutonowe

Barwienie tkanin wymaga wykorzystania dużej ilości wody, ale także odprowadzania ścieków farbiarskich. Aby zmniejszyć niekorzystny wpływ na środowisko i oszczędzać wodę, barwimy tylko 50% przędzy, a tym samym zmniejszamy zużycie wody. Wnętrze tej torby jest wykonane z tkaniny BI-TON (jedno włókno barwione i jedno niebarwione), co pozwala nam zmniejszyć emisję CO² o 10%.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie