kipsta

Torba sportowa Kipsta Academic 55 L

Kod produktu: 8789004

0,0 (38)

129,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 55 l

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana do wygodnego przemieszczania się z rzeczami sportowymi. Sztywny, hydrofobowy spód oraz pomysłowe kieszenie.

  Potrzebujesz wygodnej torby sportowej na mecze i turnieje? Ta torba została tak opracowana, aby po grze wietrzyły się w niej buty. Wyjmowana mata podłogowa gwarantuje czyste miejsce do zmiany stroju.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pojemność

   Pojemność: 55 litrów | Wymiary: 61 x 32,5 x 29 cm

  • Wiele przegródek

   Łatwa organizacja rzeczy dzięki 6 przegrodom (w tym 4 głównym).

  • Przewiewność zawartości

   Przewiewna kieszeń na buty ułatwia szybkie schnięcie.

  • Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów

   Kieszeń na buty technologią HeiQ Fresh FFL® dla ograniczenia zapachów.

  • Trwałość

   Materiał odporny na przetarcia i obciążenie. Produkt testowany w laboratorium.

  Ograniczanie zapachów w kieszeni na buty. Technologia HeiQ Fresh FFL®

  Ponieważ akcesoria i buty są często wilgotne i brudne po meczu, ich zapach przedostaje się do całej torby sportowej. We współpracy z naszym szwajcarskim partnerem, znaleźliśmy rozwiązanie, aby ograniczyć nieprzyjemne zapachy w torbie, stosując jego technologię HeiQ Fresh FFL®. Dzięki połączeniu tej technologii z naszym systemem wentylacji, zapewniamy długotrwałą i skuteczną kontrolę zapachów poprzez pochłanianie cząsteczek zapachowych (lotnych związków organicznych). Tylko w kieszeni na buty.

  Wygodne przebieranie się i noszenie torby

  Aby umożliwić Ci zmianę odzieży w czystym miejscu, dodaliśmy piankową matę, która chroni przed brudem i wilgocią. Można ją wyjąć.Antypoślizgowe, wyściełane szelki do noszenia na ramieniu zapobiegają zsuwaniu się torby.

  Dlaczego powstała seria toreb sportowych ACADEMIC?

  Gamę produktów ACADEMIC stworzyliśmy, aby odpowiedzieć na potrzeby graczy potrzebujących praktycznej torby do wygodnego przenoszenia rzeczy sportowych. Chcieliśmy również ułatwić życie sportowcom przebierającym się czasami w wilgotnej lub brudnej szatni, proponując torby z dnem, które nie wchłania szybko wody i które można łatwiej wyczyścić.

  Wymiary i waga

  Wymiary: 61 x 32,5 x 29 cm.
  Torba waży 994 gramy.

  Projekt torby sportowej Academic 55L

  Nasi projektanci i zarazem piłkarze stworzyli tę torbę, aby zapewnić jak największą wygodę średnio zaawansowanym sportowcom. Spełnia ich potrzeby tak w szatni, jak i podczas transportu rzeczy sportowych. Torba wyposażona w antypoślizgowy system, który ogranicza zsuwanie się z ramienia podczas noszenia. Dodatkowo, wyjmowana mata chroni stopy przed brudem i wilgocią w szatni. I w końcu, pomysłowa, przewiewna kieszeń na buty ułatwia ich schnięcie po meczu.

  Testy w laboratorium

  Ta torba została dokładnie przetestowana, aby sprawdzić jej zdolność do utrzymywania kształtu i koloru, odporność na ścieranie, hydrofobowość i wytrzymałość podczas transportu.

  Skład

  Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Chronić przed słońcem i wilgocią.Zaleca się czyszczenie torby wilgotną ściereczką i wodą, aby zachować wszystkie jej właściwości (hydrofobowość, ograniczanie nieprzyjemnych zapachów).

  Testy

  W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

  Zatwierdzony przez

  CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie